Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 31 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Rita RaastadSkien OK502129

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid StrandeSkien OK195812

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Steinar LandeBø OL227677
Eirik RavnanTyrving IL502593

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Espen JohnsenHedrum OL182118

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Kai MidtskogenBotne SK506682
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Tron SolbergOK Skeidi502083

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215

B-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

Annonser

IOF Eventor