Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 31 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 213 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Mathias SundbyLarvik OK217029
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Anton WindvikSandefjord OK

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne SandvenNotodden OL505752
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Aurora FossøyNTNUI62220
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Bjørg MostaulBø OL39205
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Johan HjorthaugSandefjord OK224142
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL506668
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Thomas MyhreSkien OK234052
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Georg EllilaStokke IL509148
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Steinar LandeBø OL227677
Jarle LysnesHedrum OL203389
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Eirik RavnanTyrving IL502593
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Einar IdlandAndebu IL234851
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Rune EngehultNotodden OL207904
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Espen JohnsenHedrum OL182118
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Roger LysnesHedrum OL182119
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Morten JohnsenStokke IL203600
Petter LøeNotodden OL214544
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenStokke IL507859
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Inge GlittumOK Skeidi190985
Harald HoviSkien OK239501
Rune LaurantsenSkien OK505485
Kai MidtskogenBotne SK506682
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Tron SolbergOK Skeidi502083

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Helge FossheimHedrum OL187289
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Roar LøkenSandefjord OK238017
Gunnar MosevollSkien OK238194
Hallvard MyrvollBø OL245638
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Kjell MeenPorsgrunn OL221464

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK187284

Utvikling C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HjorthaugSandefjord OK223989
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia EngehultNotodden OL197857
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Kristin JohanssonLarvik OK501843
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

D 17AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Rita RaastadSkien OK502129
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

H 17AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

Annonser

IOF Eventor