Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 13

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 13
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 11 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse246679

D2 C-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345
Ellen TerjesenØyestad IF allianse197790
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620

D4 A-nivå kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D5 A-nivå lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse246680
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400

H3 B-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Stein R. JensenLia IL236440
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Rune LandsverkØyestad IF allianse502955
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering91192
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 A-nivå kort (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge ChristensenHisøy OK87674
Kristen DalandIL Imås206510
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering506654
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse246581
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H5 A-nivå lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Øyvind HelsørFroland IL165566
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Grunde OlimstadKlubbløs
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Per Kristian TømtIL Imås206546

N1 Nybegynner (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering233518
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Fredrik HS LandsverkIK Grane Arendal Orientering
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering

Annonser

IOF Eventor