Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 12

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 12
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 4 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345

D3 B-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620

D4 A-nivå kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D5 A-nivå lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander de Lange NilsenGrane IL
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering153487
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759

H3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Espen SolheimIF Trauma509140
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 A-nivå kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge HaugeHisøy OK234810
Per Magne HoffHisøy OK234809
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering506654
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

H5 A-nivå lang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Arild FlatenVegårshei IL217372
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL509130
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

N1 Nybegynner (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering233518
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Fredrik HS LandsverkIK Grane Arendal Orientering
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering

Annonser

IOF Eventor