Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 10
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 21 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse246679
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma

D2 C-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012

D3 B-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora JohansenHisøy OK234806
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Ingrid Bøylestad LandaFroland IL226222
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse246670
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering202288

H1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse246680
Magnus SundquistØyestad IF allianse246671

H2 C-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759

H3 B-nivå (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Espen SolheimIF Trauma509140
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 A-nivå kort (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Inge HaugeHisøy OK234810
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Stein R. JensenLia IL236440
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering506654
Erling LauvrakIL Imås239694
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Tarjei NicolaisenIL Imås95870
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H5 A-nivå lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering198654
Geir BråtenVegårshei IL245669
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Erling FredriksenIF Trauma181611
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL507704
Arne ThorstensenIF Trauma
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL509130
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

N1 Nybegynner (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering

Annonser

IOF Eventor