Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 19 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina HageliaGjerstad IL248755
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma

D3 B-nivå (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190

D4 A-nivå kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri HageliaGjerstad IL509010
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H2 C-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FlatenVegårshei IL234195
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Jonas Skajå OlimstadFroland IL226221

H3 B-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Daniel SalvesenGjerstad IL509116
Espen SolheimIF Trauma509140

H4 A-nivå kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristen DalandIL Imås206510
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Knut SundeVegårshei IL234101
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

H5 A-nivå lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Geir BråtenVegårshei IL245669
Arild FlatenVegårshei IL217372
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Jakob HageliaVegårshei IL234337
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Audun PettersenGjerstad IL68409
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Svein RoslandHope IL507704
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

N1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL212360
Signe HageliaVegårshei IL248756
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering

Annonser

IOF Eventor