Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 5 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD4 A-nivå kort216806
Trygve LølandBirkenes ILH4 A-nivå kort203291
Bjørn StormoenBirkenes ILH4 A-nivå kort203396
Steinar ÅneslandBirkenes ILH3 B-nivå203295

Froland IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik GauslåFroland ILN1 Nybegynner165563
Vemund HelsørFroland ILN1 Nybegynner226220
Øyvind HelsørFroland ILH5 A-nivå lang165566
Jonas Skajå OlimstadFroland ILH2 C-nivå226221

Hisøy OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233923
Inge HaugeHisøy OKH4 A-nivå kort234810
Ann Mari StudsrudHisøy OKD3 B-nivå98483
Fredrik StudsrudHisøy OKH4 A-nivå kort412226

IF Trauma (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling FredriksenIF TraumaH5 A-nivå lang181611
Per Olav NærestadIF TraumaH5 A-nivå lang221105
Tor OlsenIF TraumaH4 A-nivå kort203431
Bjørn Idar SætranIF TraumaH4 A-nivå kort216677

IK Grane Arendal Orientering (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort230599
Stig AlvestadIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang222086
Morten BenestadIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå222601
Egil FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang193466
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang186064
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå168567
Fredrik HS LandsverkIK Grane Arendal OrienteringN1 Nybegynner
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD5 A-nivå lang193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort222250
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå503905
Knut Åge NormannIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå507722
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå503504
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang507052
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort206417
Anne RingvollIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner222687
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD3 B-nivå206523
Morten RognmoIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå506759
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503611
Marius TobiassenIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå503931
Morten TobiassenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503933
Odd UtstumoIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503610
Sverre ValvikIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503901

IL Imås (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristen DalandIL ImåsH4 A-nivå kort206510
Rolf MikkelsenIL ImåsH3 B-nivå211569
Magnus Gautefall NicolaisenIL ImåsH5 A-nivå lang506652
Kjell SandåkerIL ImåsH4 A-nivå kort206403
Øyvin SimonsenIL ImåsH4 A-nivå kort504631
Arne Kristian SkiftenesIL ImåsH4 A-nivå kort231193

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Gunnar OmdalIL VindbjartH5 A-nivå lang507083

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorbjørn VærpKristiansand OKH4 A-nivå kort507857

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synne FossøyNTNUID4 A-nivå kort98004
Arne Johannes LøkkenNTNUIH5 A-nivå lang231459

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar Georg YdseOK SørH4 A-nivå kort505867

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH4 A-nivå kort197876

Vegårshei IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei ILH5 A-nivå lang245669
Arild FlatenVegårshei ILH5 A-nivå lang217372
Anders VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222559
Ole Petter VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222073

Øyestad IF allianse (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianseD3 B-nivå235229
Helge FossøyØyestad IF allianseH5 A-nivå lang246669
Johanne TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort160744
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang79914
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort197790
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort244801
Rikke WernersenØyestad IF allianseD2 C-nivå79937

Annonser

IOF Eventor