Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 29 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

Aust-Agder (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje UrfjellAust-AgderH5 A-nivå lang97789

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILH3 B-nivå504525

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD5 A-nivå lang216806

Froland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas Skajå OlimstadFroland ILH2 C-nivå226221

Hisøy OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge ChristensenHisøy OKH4 A-nivå kort87674
Inge HaugeHisøy OKH4 A-nivå kort234810
Marianne HaugeHisøy OKD4 A-nivå kort234915
Widar Taxth LølandHisøy OKH4 A-nivå kort69685
Nils-Henrik PedersenHisøy OKH3 B-nivå195860
Ann Mari StudsrudHisøy OKD3 B-nivå98483

Hope IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein RoslandHope ILH5 A-nivå lang507704

IF Trauma (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF TraumaD3 B-nivå168606
Øyvind BratlandIF TraumaH4 A-nivå kort505808
Erling FredriksenIF TraumaH5 A-nivå lang181611
Geir Henrik HirschIF TraumaH4 A-nivå kort195680
Mia HirschIF TraumaD4 A-nivå kort189015
Tone HirschIF TraumaD4 A-nivå kort221238
Per Olav NærestadIF TraumaH5 A-nivå lang221105
Inge SkjæveslandIF TraumaH4 A-nivå kort168617
Inger SkjæveslandIF TraumaD3 B-nivå237881
Bjørn Idar SætranIF TraumaH4 A-nivå kort216677

IK Grane Arendal Orientering (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maline DuusIK Grane Arendal OrienteringN1 Nybegynner186174
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang186064
Henrik JonesIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå222602
Fredrik HS LandsverkIK Grane Arendal OrienteringN1 Nybegynner
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD5 A-nivå lang193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort222250
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå153487
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang507052
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort206417
Anne RingvollIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner222687
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå206523
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå225130
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringD3 B-nivå145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå225345
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503611
Marius TobiassenIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå503931
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort506769
Kristian VågsnesIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort192907

IL Imås (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD3 B-nivå206511
Kristen DalandIL ImåsH4 A-nivå kort206510
Kjell SandåkerIL ImåsH4 A-nivå kort206403
Øyvin SimonsenIL ImåsH4 A-nivå kort504631
Arne Kristian SkiftenesIL ImåsH4 A-nivå kort231193
Anne Karin StigemoIL ImåsD3 B-nivå98007
Henrik Andreas TømtIL ImåsH4 A-nivå kort207732

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222073

Wing OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gaute Holck SandbergWing OKN1 Nybegynner202606
Tuva Holck SandbergWing OKD2 C-nivå223614

Øyestad IF allianse (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseN1 Nybegynner235228
Marita AanonsenØyestad IF allianseD3 B-nivå235229
Mariann BjørkliØyestad IF allianseN1 Nybegynner197764
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianseH1 Nybegynner246680
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianseD3 B-nivå244682
Tonje JohnsenØyestad IF allianseD3 B-nivå160726
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianseD1 Nybegynner246679
Magnus SundquistØyestad IF allianseH1 Nybegynner246671
Johanne TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort160744
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang79914
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort197790
Norman UglandØyestad IF allianseH2 C-nivå79911
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang244801
Rikke WernersenØyestad IF allianseD2 C-nivå79937
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort235841

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor