Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 22 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILH3 B-nivå504525

Froland IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik GauslåFroland ILN1 Nybegynner165563
Vemund HelsørFroland ILN1 Nybegynner226220
Øyvind HelsørFroland ILH5 A-nivå lang165566
Jonas Skajå OlimstadFroland ILH2 C-nivå226221

Hisøy OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OKH1 Nybegynner500400
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner223503
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD4 A-nivå kort211385
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233923
Edith FahreHisøy OKD2 C-nivå211490
Kamilla FjeldbergHisøy OKN1 Nybegynner
Steinar FjeldbergHisøy OKH5 A-nivå lang234913
Malin HaugeHisøy OKD5 A-nivå lang212879
Marianne HaugeHisøy OKD4 A-nivå kort234915
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD4 A-nivå kort212436
Nils-Henrik PedersenHisøy OKH3 B-nivå195860
Ann Mari StudsrudHisøy OKD3 B-nivå98483

Hope IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein RoslandHope ILH5 A-nivå lang507704

IF Trauma (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling FredriksenIF TraumaH5 A-nivå lang181611
Geir Henrik HirschIF TraumaH4 A-nivå kort195680
Mia HirschIF TraumaD4 A-nivå kort189015
Tone HirschIF TraumaD4 A-nivå kort221238
Per Olav NærestadIF TraumaH5 A-nivå lang221105
Ada Helene OlsenIF TraumaD4 A-nivå kort203326
Tor OlsenIF TraumaH4 A-nivå kort203431
Inge SkjæveslandIF TraumaH4 A-nivå kort168617
Inger SkjæveslandIF TraumaD3 B-nivå237881
Arne ThorstensenIF TraumaH1 Nybegynner

IK Grane Arendal Orientering (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort230599
Maline DuusIK Grane Arendal OrienteringN1 Nybegynner186174
Egil FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang193466
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang186064
Benjamin JonesIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort221185
Henrik JonesIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå222602
Matthew JonesIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD5 A-nivå lang193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort222250
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå503504
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang507052
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort206417
Anne RingvollIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner222687
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå206523
Morten RognmoIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå506759
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503611
Odd UtstumoIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503610
Kristian VågsnesIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192907

IL Imås (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristen DalandIL ImåsH4 A-nivå kort206510
Rolf MikkelsenIL ImåsH4 A-nivå kort211569
Kjell SandåkerIL ImåsH4 A-nivå kort206403
Øyvin SimonsenIL ImåsH4 A-nivå kort504631
Arne Kristian SkiftenesIL ImåsH4 A-nivå kort231193
Per Kristian TømtIL ImåsH5 A-nivå lang206546
Terje UrfjellIL ImåsH5 A-nivå lang97789

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter SvenningKlubbløsN1 Nybegynner200383

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten HulløenKristiansand OKH5 A-nivå lang191221

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne NøvikNydalens SKD4 A-nivå kort188964

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar Georg YdseOK SørH5 A-nivå lang505867

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222559
Ole Petter VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222073

Øyestad IF allianse (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseN1 Nybegynner235228
Marita AanonsenØyestad IF allianseD3 B-nivå235229
Mariann BjørkliØyestad IF allianseD1 Nybegynner197764
Maia Christina Mjaaland BodalØyestad IF allianseD1 Nybegynner235232
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianseH1 Nybegynner246680
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianseD3 B-nivå244682
Tonje JohnsenØyestad IF allianseD3 B-nivå160726
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianseD1 Nybegynner246679
Carl Tore SundquistØyestad IF allianseH4 A-nivå kort246581
Magnus SundquistØyestad IF allianseH1 Nybegynner246671
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang79914
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort197790
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang244801
Rikke WernersenØyestad IF allianseD2 C-nivå79937
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort235841

Annonser

IOF Eventor