Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 22 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Maia Christina Mjaaland BodalØyestad IF allianse235232
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse246679
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith FahreHisøy OK211490
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Hanne NøvikNydalens SK188964
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse246680
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Magnus SundquistØyestad IF allianse246671
Arne ThorstensenIF Trauma

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Jonas Skajå OlimstadFroland IL226221

H3 B-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

H4 A-nivå kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Kristen DalandIL Imås206510
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Tor OlsenIF Trauma203431
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse246581
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H5 A-nivå lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Erling FredriksenIF Trauma181611
Øyvind HelsørFroland IL165566
Morten HulløenKristiansand OK191221
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL507704
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97789
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801
Vidar Georg YdseOK Sør505867

N1 Nybegynner (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering186174
Kamilla FjeldbergHisøy OK
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Peter SvenningKlubbløs200383

Annonser

IOF Eventor