Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 15 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Fidje GrytingGjerstad IL199270
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse197790

D4 A-nivå kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse246670

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus SundquistØyestad IF allianse246671

H2 C-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering153487
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759

H3 B-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Dag PettersenIL Express89651
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering91192
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 A-nivå kort (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristen DalandIL Imås206510
Erling FredriksenIF Trauma181611
Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering91186
Inge HaugeHisøy OK234810
Øyvind HelsørFroland IL165566
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Finn PettersenGjerstad IL506798
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse246581
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H5 A-nivå lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossøyØyestad IF allianse246669
Tallak Olav GrytingGjerstad IL199446
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL507704
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559

N1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL212360
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL212302
Vemund HelsørFroland IL226220

Annonser

IOF Eventor