Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 24 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILH3 A-nivå kort504525

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD5 A-nivå lang216806

Froland IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik GauslåFroland ILH1 Nybegynner165563
Vemund HelsørFroland ILH1 Nybegynner226220
Øyvind HelsørFroland ILH5 A-nivå lang165566
Jonas Skajå OlimstadFroland ILH2 C-nivå226221

Hisøy OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OKD1 Nybegynner233923
Steinar FjeldbergHisøy OKH3 A-nivå kort234913
Thomas H FossnesHisøy OKH3 A-nivå kort211278
Tove FossnesHisøy OKD3 A-nivå kort87656
Malin HaugeHisøy OKD5 A-nivå lang212879
Anna Sofie HoffHisøy OKD5 A-nivå lang195909
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD4 A-nivå kort212436
Nils-Henrik PedersenHisøy OKH3 A-nivå kort195860
Eva Johanne RotevatnHisøy OKD4 A-nivå kort
Ann Mari StudsrudHisøy OKD3 A-nivå kort98483

IF Trauma (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BratlandIF TraumaH3 A-nivå kort237883
Erling FredriksenIF TraumaH5 A-nivå lang181611
Per Olav NærestadIF TraumaH5 A-nivå lang221105
Inge SkjæveslandIF TraumaH4 A-nivå kort168617
Inger SkjæveslandIF TraumaD3 A-nivå kort237881
Bjørn Idar SætranIF TraumaH4 A-nivå kort216677

IK Grane Arendal Orientering (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang222086
Morten BenestadIK Grane Arendal OrienteringH3 A-nivå kort222601
Jan Egil HagliIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort91186
Benjamin JonesIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort221185
Henrik JonesIK Grane Arendal OrienteringH3 A-nivå kort222602
Matthew JonesIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort
Ranveig KvifteIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort87576
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD5 A-nivå lang193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort222250
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal OrienteringH3 A-nivå kort
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå503504
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang507052
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD3 A-nivå kort193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort206417
Anne RingvollIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner222687
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå206523
Morten RognmoIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå506759
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503611
Marius TobiassenIK Grane Arendal OrienteringH3 A-nivå kort503931
Morten TobiassenIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort503933
Kristian VågsnesIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192907

IL Express (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Bedford PedersenIL ExpressH4 A-nivå kort89653

IL Imås (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD3 A-nivå kort206511
Therese NilsenIL ImåsD3 A-nivå kort236001
Øyvin SimonsenIL ImåsH4 A-nivå kort504631
Henrik Andreas TømtIL ImåsH4 A-nivå kort207732
Per Kristian TømtIL ImåsH5 A-nivå lang206546
Terje UrfjellIL ImåsH5 A-nivå lang97789

Kristiansand OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD5 A-nivå lang504438
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OKD4 A-nivå kort184176
Oluf BøckmanKristiansand OKH5 A-nivå lang221130
Stig DalsørenKristiansand OKH5 A-nivå lang229985

Lia IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein R. JensenLia ILH4 A-nivå kort236440

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind StenstadOddersjaa SSKH4 A-nivå kort188881

Samnanger IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger ILD5 A-nivå lang188758

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222559
Ole Petter VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222073

Øyestad IF allianse (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseD1 Nybegynner235228
Marita AanonsenØyestad IF allianseD2 C-nivå235229
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort198010
Helge FossøyØyestad IF allianseH5 A-nivå lang86123
Jan JohnsenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort197832
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianseD3 A-nivå kort244682
Tonje JohnsenØyestad IF allianseD2 C-nivå160726
Gunnar MoulandØyestad IF allianseH4 A-nivå kort79919
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianseD5 A-nivå lang86124
Carl Tore SundquistØyestad IF allianseH4 A-nivå kort235227
Ellen TerjesenØyestad IF allianseD2 C-nivå197790
Johanne TerjesenØyestad IF allianseD4 A-nivå kort160744
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianseH5 A-nivå lang79914
Norman UglandØyestad IF allianseH2 C-nivå79911
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort244801
Rikke WernersenØyestad IF allianseD2 C-nivå79937
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseH4 A-nivå kort235841

Annonser

IOF Eventor