Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 21 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKKort A217780

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kine GulliksenBækkelagets SKLang A506937

Hedrum OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLKort A221390
Elin BordøyHedrum OLKort A187285
Helge FossheimHedrum OLKort A182064
Anders Kristian HoltHedrum OLLang A182126
Sindre R HoltHedrum OLLang A221389
Kristin JohanssonHedrum OLC-løypa501843
Espen JohnsenHedrum OLKort A182118
Ludvig JohnsenHedrum OLKort A203443
Tone Sølie LysnesHedrum OLKort A182120

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLC-løypa502481
Kristin Melby JacobsenLardal OLLang A217355

Larvik OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKKort A237787
Arne DirdalLarvik OKLang A198720
Maren Sofie FremstadLarvik OKC-løypa212562
Jørgen FrøydLarvik OKLang A197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang A204203
Sigrid Bakken HamreLarvik OKC-løypa212362
Vigdis Bakken HamreLarvik OKC-løypa212067
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OKC-løypa186829
Tom KristensenLarvik OKLang A177539
Henrik Kaupang LyeLarvik OKLang A212147
Peder RauanLarvik OKLang A177935
Jørn SundbyLarvik OKLang A504453
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort A211532
Per Henrik ZagarLarvik OKKort A217736

Porsgrunn OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLLang A213725
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang A221108
Une HoltermannPorsgrunn OLLang A213375
Magne KlovningPorsgrunn OLKort A229517
Rolf LyePorsgrunn OLC-løypa200511
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLLang A480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLLang A186855
Tobias MathisenPorsgrunn OLLang A203281
Kjell MeenPorsgrunn OLKort A221464
Atle RemmePorsgrunn OLKort A186202
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLLang A187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLKort A186852
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLLang A169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLLang A502929
Hanne VassendPorsgrunn OLLang A241426
Hilde VassendPorsgrunn OLKort A203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort A241874

Sandefjord OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKKort A208739
Cornelius BjørkSandefjord OKLang A211220
Brage EikåsSandefjord OKKort A182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKLang A206461
Jonas EikåsSandefjord OKLang A206477
Wenche EikåsSandefjord OKKort A207892
Trond FossSandefjord OKKort A205484
Kristin Solberg FredheimSandefjord OKC-løypa224075
Sturle FurlandSandefjord OKLang A199596
Trond GjelstadSandefjord OKLang A208740
Benjamin GjoneSandefjord OKLang A213254
Daniella GjoneSandefjord OKC-løypa213501
Gabriel GjoneSandefjord OKLang A213383
Knut GjoneSandefjord OKC-løypa223921
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKC-løypa223934
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKKort A238018
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKKort A241789
Tone StoklandSandefjord OKLang A188461

Skien OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald OmlandSkien OKKort A507027
Espen RaastadSkien OKKort A211809
Rita RaastadSkien OKC-løypa502129

Annonser

IOF Eventor