Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oppdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oppdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 23 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith Skovholt BonnemaireFreidig228508
Oskar Elias HeggesetFreidig506666
Sverre August HeggesetFreidig506667
Clara LeroyerFreidig233998
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Vera SandquistOL Trollelg223824

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK508983

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK507753
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Vera MelkildFreidig180322
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Maria Ulseth SylteFreidig211561

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoOL Gaula197006
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Helen PalmerByåsen IL190327
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette GrøtliKvikne IL206173
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL208919
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Stina ElfvingByåsen IL180863
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Torid KvaalFreidig501018

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Sturla August IdlandEmblem IL234112
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Johannes StordalByåsen IL225321

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Alf Petter LynumFreidig186849
Eivind NæveIL Leik160496
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Sindre TrønsdalByåsen IL247421
Aksel VikenByåsen IL506765

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Tage Kulset MerakeråsFreidig233693
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig504704
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Nikolai RenolenWing OK504504
Lars SandstadFreidig504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Magnus MaagSøllerød OK155167
Lars Hol MoholdtWing OK509554
Lars OwrenFreidig506830
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Agnar RenolenWing OK221451
Anton SjökvistStora Tuna OK500231
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Martin VisterFrol IL500292
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle MalmringFreidig206218
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GrevskottFrol IL216867
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Einar LundVerdal OK80808
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Stein MarkhusVerdal OK211651
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Jon RøstumOL Gaula178780
Jens Even StorhovFreidig182078
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg243646
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL505396
Helge EriksenByåsen IL199601
Geir OwrenFreidig215196

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Elling FrøvollSturla, IF195892
Magnus LandstadFreidig483336
Leif RøhjellByåsen IL507854
Frode StensrudOL Trollelg200407
Anders WaageFreidig219195
Gunnar ØsterbøFreidig506812

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk Ulsaker HøveByåsen IL233994

Utvikling C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva SnøfuglVerdal OK

Utvikling B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564

Direkte AL (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja BergerByåsen IL504601
Håkon Støen GussiåsVeidekke BIL246585
Anthony LeroyerFreidig
Mathias LeroyerFreidig502096
Arild NomelandByåsen IL504501
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075
Fredrik SandquistOL Trollelg508254

Direkte AK (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Arild HeggesetFreidig503918
Fredrik IdlandEmblem IL235148
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Kjetil SundtByåsen IL228493
Rune VikenByåsen IL508919
Tina Strømdal WikFreidig214965

Direkte B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK187017
Kato NykvistWing OK193067
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Judit SandquistOL Trollelg509007
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Jørgen StenvikByåsen IL235824
Trond TaraldsenMalvik IL224322
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli StenvikByåsen IL235840

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor