Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oppdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oppdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 22 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Elias HeggesetFreidig506666
Sverre August HeggesetFreidig506667
Clara LeroyerFreidig233998
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Martin NæveIL Leik160487
Vera SandquistOL Trollelg223824

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK508983

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK507753
Anna Aurora NolteFreidig224051
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Helen PalmerByåsen IL190327

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL506781
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Eivind NæveIL Leik160496
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Lars SandstadFreidig504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Stein MarkhusVerdal OK211651
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601
Kjell MaroniByåsen IL221188

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Magnus LandstadFreidig483336

Utvikling C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva SnøfuglVerdal OK

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Direkte AL (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anthony LeroyerFreidig
Mathias LeroyerFreidig502096
Fredrik PerssonWing OK507075

Direkte AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Arild HeggesetFreidig503918
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Ingerid ReinertsenFreidig192662

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GuttvikWing OK228368
Judit SandquistOL Trollelg509007
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival