Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp nr 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 29 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

N-åpen (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering185602
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Eystein AskeFreidig225496
Asbjørn BjørgumFreidig63798
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Jannis ColdeweyFreidig
Amund DenstadNidarøst OK203652
Åsne DenstadNidarøst OK203647
Fernand DutilleuxNidarøst OK207665
Berit Helgemo FuruholtFreidig247793
Eivind Helgemo FuruholtFreidig247441
Christian GabrielsenByåsen IL
Vilde HaalandWing OK223659
Synnøve HalsøyFreidig203580
Olise HammerFreidig228532
Paul KampferNidarøst OK203643
Valentin KampferNidarøst OK203651
Bjørn Isak Pedersen KarlsvikByåsen IL247425
Endre KroghFreidig508134
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Oline H LindWing OK202251
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Aron Manstad-HulaasNidarøst OK203642
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL247307
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Sara Grande MoldenFreidig247305
Inga MoxnessByåsen IL247306
Filip Leonard NolteFreidig206048
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidig247795
Arn Mathias SkjulsvikWing OK223631
Frøya SolbakkenWing OK248146
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK203646
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK203649
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK203651
Sigurd UtneWing OK192917
Eva van DuinenByåsen IL247312
Rebekka van DuinenByåsen IL197999
Peter Jøsang WithWing OK233833
Sanna WoldenByåsen IL
Sindre WoldenByåsen IL247418

D -10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Alice Skovholt BonnemaireFreidig206047
Alice CarrickNidarøst OK203645
Selma Lund EikremFreidig186036
Maja Ertshus AndersenFreidig185956
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Hanna Othea Raanes-FjelnsethByåsen IL506702
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering178764
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig206045
Ingrid Elvestad GabrielsenByåsen IL
Guro HaalandWing OK223822
Jenny HalsøyFreidig215197
Sigrid HægstadByåsen IL212220
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Saga Melbye-BergWing OK223676
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK233893
Mari UlebergWing OK247239

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla BarstadNidarøst OK207768
Karina BarstadNidarøst OK69085
Annelie Roob HerzogNidarøst OK207700
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D 13-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Emma Hokstad-SørliByåsen IL247420
Johanna Thørring KrogstadByåsen IL502351
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL228534
Johannes Krohn-BottenFreidig233974
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Olav MoxnessByåsen IL247318
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Sindre Uthus GuldsethByåsen IL233867
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein AamByåsen IL233794
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Sivert FolgerøFreidig203579
Mathias LeroyerFreidig502096
Bo Lindahl-RønningFreidig224703
Odin Bang LukassenWing OK223512
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Sven NevinFreidig228533
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Markus RekstadByåsen IL228470
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Ferdinand Hauge WistNidarøst OK92076

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Luc Bostad HérailNidarøst OK188859
Lukas van DuinenByåsen IL197851

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Ivar FlatvadByåsen IL
Sindre TrønsdalByåsen IL247421

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk Ulsaker HøveByåsen IL233994
Andreas UtkilenByåsen IL247419

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 15-20B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Tage Kulset MerakeråsFreidig233693
Oskar StorlerMelhus IL224320
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Håkon SæternesByåsen IL502484

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival