Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien Finale
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Nathalie ArnesenFredrikstad SK247907
Dag BrenåsVarteig OL504028
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK248017
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217689
Elise HaugeSarpsborg OL247206
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK224867
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Mira LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL247279
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217813
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
India HaavaldsenHalden SK225047
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Tuva LundsrudOK Moss507871
Olivia RoskifteOK Moss217795

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Thea KvalheimHalden SK212487
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Viola VedvikOK Moss217784

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Håkon BryggenHalden SK242308
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SK247409
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Oskar RoskifteOK Moss217691
Ludvig SpydevoldVarteig OL242464
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Alvar VedvikOK Moss217699

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Elias MosebekkHalden SK224855
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Sverre SandvikHalden SK213208

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Peder BryggenHalden SK202091
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Peder HaugaardHalden SK203671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Christopher LadimOK Moss212141
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

D 10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539

H 10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob EylertsenHalden SK213703
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651

Annonser

IOF Eventor