Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Snertingdalsløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Snertingdalsløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Snertingdal IF Orientering
Dato: lørdag 31 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

Eidskog OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin FøyenEidskog OLD 17-B224994
Philip FøyenEidskog OLH 17-B220763

Gjø-Vard OL (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OLD4092121
Arnt Oluf EideGjø-Vard OLH5092214
Caroline EideGjø-Vard OLD 17-C192450
Charlotte EideGjø-Vard OLD 17-
Even ErlienGjø-Vard OLH40480253
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OLD 17-C504447
Sigmund HansenGjø-Vard OLH40231080
Håvard HøieGjø-Vard OLH 17-B247445
Johannes HøieGjø-Vard OLH 11-12225014
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OLUtvikling C242418
Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OLD 17-C202256
Margrete JørandliGjø-Vard OLD60215006
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLD 17-B224964
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLD40179441
Even LienGjø-Vard OLH 13-14217882
Lars LienGjø-Vard OLH 15-16508130
Øyvind LienGjø-Vard OLH40508151
Mats LigaardenGjø-Vard OLH 13-14217261
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLH60504448
Daniel SkistadGjø-Vard OLN - åpen242414
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 15-16225454
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD 11-12180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD5076108
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLD 11-12225506
Are StrandlieGjø-Vard OLH50500062
Celine VistedGjø-Vard OLD 17-C247336
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLD 15-16179798
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLUtvikling C212132
Josef ÖhmanGjø-Vard OLH 11-12212564
Martin ØhmanGjø-Vard OLH40158017

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein ThorsbergGrue ILH50222088

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv FeiringHamar OKD70182065
Trond FeiringHamar OKH70202135
Terje MalmHamar OKH70206901

Lillehammer OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OKD50155726
Lars FinsandLillehammer OKH 17-C224415
Markus FinsandLillehammer OKN - åpen224420
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OKUtvikling B224119
Jon Vegard LundeLillehammer OKH 80-192660
Jørn PrestsæterLillehammer OKH7090580
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKD60224483
Øystein SkappelLillehammer OKH70217864

Målselv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv ILD50509026

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Sande GullordNydalens SKH 17-175122

OL Toten-Troll (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 13-14184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollD 17-168839
Lars FlaskerudOL Toten-TrollH 11-12198024
Trond FlaskerudOL Toten-TrollH40168972
Sjur GjestvangOL Toten-TrollH60215335
Håvard KvammeOL Toten-TrollH40506981
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 17-170846
Bjarte LindstadOL Toten-TrollH50207731
Hildegunn LindstadOL Toten-TrollD 17-B215171
Anders SollienOL Toten-TrollH4092154
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH 13-14215632
Vanja StaffOL Toten-TrollD50207721

OLG Chur (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adrian PuntschartOLG ChurH40187727
Angela ZindelOLG ChurD50186520

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH70505638

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OLH70211376

Ringsaker OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OKD5092322
Erik HaugenRingsaker OKH 17-C92332
Terese SyljuåsenRingsaker OKD40245756

Rond OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tea ForbergRond OLD7069017
Amund SolumRond OLH 11-1271205

Rudsbygd IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod PrestrudRudsbygd ILH70191361
Jon TyldumRudsbygd ILH 80-191358
Marit TyldumRudsbygd ILD70191359

Røros IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH60483728

Snertingdal IF Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF OrienteringUtvikling C234060
Marte Olava BratlienSnertingdal IF OrienteringN - åpen234475
Ruth BratlienSnertingdal IF OrienteringUtvikling C212774
Mina HolmenSnertingdal IF OrienteringD 9-10211700
Therese HolmenSnertingdal IF OrienteringD 11-12212752
Olav HovdelienSnertingdal IF OrienteringH 17-B
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF OrienteringD 9-10234207
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF OrienteringD 13-14211726
Erik WallinSnertingdal IF OrienteringH 13-14211713
Elena ØversveenSnertingdal IF OrienteringN - åpen212731

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OLH 17-220950
Anne FrøislandVang OLD 15-16213777
Øivind FrøislandVang OLH50208085
Stein Arne NegårdVang OLH50507609

Annonser

IOF Eventor