Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 1
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 30 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 97 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Håkon BryggenHalden SK242308
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Aron Rostveit ElmiOK Moss
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL62595
Sofia HansenOK Moss187141
Elise HaugeSarpsborg OL242371
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Peder KjerkreitTrøsken IL
Signe KjerkreitTrøsken IL
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL
Marion Lie RedalenOK Moss
Mira LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss500221
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Trym StrømbergFredrikstad SK502594
Julie SåheimFredrikstad SK212470

D -9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
India HaavaldsenHalden SK225047
Tuva LundsrudOK Moss507871

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Thea KvalheimHalden SK212487
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Marie Lindløv JensenOK Moss504498

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Brage KristiansenOK Moss176192
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Elias MosebekkHalden SK224855
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Sverre SandvikHalden SK213208
Andreas TveterHalden SK224775

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK223620
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK201975

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BjørkeHalden SK224715
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Adam KristiansenOK Moss502914
Christopher LadimOK Moss212141

D 10-20 Utvikling (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572

H 10-20 Utvikling (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Eivind ImrikFredrikstad SK502229

Annonser

IOF Eventor