Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte lag.

H17 (21)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Jarle Lysnes203389
2Ludvig Johnsen203443
3Jarle Lysnes
4Ludvig Johnsen
Hedrum OL 2
1Jørgen Fjære203391
2Anders Kristian Holt182126
3Jørgen Fjære
4Anders Kristian Holt
Hedrum OL 3
1Sindre R Holt221389
2Viljan van Raaij187320
3Sindre R Holt
4Viljan van Raaij
Hedrum OL 4
1Kristoffer Fjære203392
2Henrik R Holt186936
3Kristoffer Fjære
4Henrik R Holt
Kongsberg OL 1
1Rolf Trygve Haug178360
2Vetle Drage502338
3Rolf Trygve Haug
4Vetle Drage
Larvik OK 1
1Robert Rognli97973
2Jørgen Frøyd197776
3Iver Ringheim195549
4Robert Rognli
Notodden OL 1
1Jakob Schia Løe176740
2Petter Løe214544
3Jakob Schia Løe
4Petter Løe
Notodden OL 2
1Åsmund Slokvik207902
2Robert Fredriksen502352
3Åsmund Slokvik
4Robert Fredriksen
OL Tønsberg og omegn 1
1Oliver Østby509141
2Morten Krona Haflan502662
3Oliver Østby
4Morten Krona Haflan
OL Tønsberg og omegn 2
1Jakob Hjelseth199628
2Vetle Mathisen503254
3Jakob Hjelseth
4Vetle Mathisen
OL Tønsberg og omegn 3
1Sondre Evensen199522
2Trond Evensen198820
3Sondre Evensen
4Trond Evensen
OL Tønsberg og omegn 4
1Johnny Mathisen217662
2Amalie Mathisen223789
3Anita Mathisen217886
4Johnny Mathisen
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Håkon Kornmo222572
3Rasmus Mathisen
4Håkon Kornmo
Porsgrunn OL 2
1Halvard Kornmo184355
2Alexander Repstad Storemyr507708
3Halvard Kornmo
4Alexander Repstad Storemyr
Porsgrunn OL 3
1Thore Kornmo222121
2Dag Ausen213725
3Lars Ole Thunold241823
4Dag Ausen
Ringerike OL 1
1Stig Melling215004
2Lars Berglund504705
3Stig Melling215004
4Lars Berglund504705
Sandefjord OK 1
1Cornelius Bjørk507608
2Marius Martinsen171885
3Cornelius Bjørk
4Marius Martinsen
Sandefjord OK 2
1Sturle Furland510317
2Trond Gjelstad208740
3Sturle Furland
4Trond Gjelstad
Skien OK 1
1Sigurd Holtskog211684
2Harald Hovi239501
3Sigurd Holtskog
4Harald Hovi
Stokke IL 1
1Sigurdur Freyr Sigurdsson207642
2Jan Skretteberg211584
3Sigurdur Freyr Sigurdsson
4Jan Skretteberg
Sturla, IF 1
1Johan Kristian Undeland510411
2Egil Frydenlund209839
3Johan Kristian Undeland
4Egil Frydenlund

D17 (15)

NavnLagoppstilling
Botne SK / Lardal OL 1
1Ingrid Mobråthen217780
2Mina Schjerven234921
3Ingrid Mobråthen
4Mina Schjerven
Hedrum OL 1
1Kristin Tørnes Alfredsen221008
2Torill Hynne Fjære221399
3Kristin Tørnes Alfredsen
4Torill Hynne Fjære
Kongsberg OL / Konnerud IL 3
1Ingvild Langeggen192879
2Amanda Skyttersæter Saugerud507041
3Ingvild Langeggen
4Amanda Skyttersæter Saugerud
Kongsberg OL 1
1Tale Strand504515
2Ingvild Langeggen192879
3Tale Strand
4Ingvild Langeggen
Konnerud IL 1
1Jenny Baklid508250
2Andrea Ranvik504336
3Jenny Baklid
4Andrea Ranvik
Konnerud IL 2
1Nora Småge Hilsen212632
2Anniken Ranvik504337
3Nora Småge Hilsen
4Anniken Ranvik
Larvik OK 1
1Ingrid Undstad204302
2Karina Nordrum Stokkenes39587
3Ingrid Undstad
4Elin Bjerva510312
Larvik OK 2
1Martine Topstad180812
2Ida Sofie Hjortland209884
3Martine Topstad
4Ida Sofie Hjortland
Larvik OK 3
1Hanna Johansson502173
2Lise Horntvedt204203
3Hanna Johansson
4Lise Horntvedt
OL Tønsberg og omegn 1
1Lene Loftesnes199627
2Tonje Rasmussen509155
3Lene Loftesnes
4Tonje Rasmussen
OL Tønsberg og omegn 2
1Julie Eikeland177707
2Anny Horge Rogne222564
3Anne-Berit Rasmussen502427
4Julie Eikeland
Porsgrunn OL 1
1Elise Ausen213400
2Sara Mathisen229522
3Elise Ausen
4Sara Mathisen
Porsgrunn OL 2
1Hilde Vassend203385
2Hilde Kristine Rosenvold186852
3Hilde Vassend
4Siv Wiersdalen199541
Sandefjord OK 1
1Annette Cecilie Arentz184312
2Mariann Øren Arvesen211880
3Annette Cecilie Arentz
4Mariann Øren Arvesen
Skien OK 1
1Gyri Myhre95264
2Gry Aakre212833
3Gyri Myhre
4Gry Aakre

H13-16 (11)

NavnLagoppstilling
IL Hauken 1
1Henrik Repstad Storemyr506700
2
3Henrik Repstad Storemyr
4
Kongsberg OL 1
1Arne Bergan502336
2Johan Eger500586
3Arne Bergan
4Johan Eger
Kongsberg OL 2
1Andreas Myrvold Skovlyst217134
2Halvor Løken206488
3Andreas Myrvold Skovlyst
4Halvor Løken
OL Tønsberg og omegn 1
1Lars Loftesnes Kaupang199523
2Sindre Mathisen239020
3Lars Loftesnes Kaupang
4Sindre Mathisen
Porsgrunn OL 1
1Anders L. Rosenvold241416
2Tobias Mathisen203281
3Anders L. Rosenvold
4Tobias Mathisen
Porsgrunn OL 2
1Oscar Wiersdalen Thunold234871
2Martin Ausen229527
3Oscar Wiersdalen Thunold
4Martin Ausen
Ringerike OL 1
1Martin Nøkleby Melling508142
2Rasmus Berglund201737
3Martin Nøkleby Melling508142
4Rasmus Berglund201737
Sandefjord OK 1
1Benjamin Gjone213254
2Brage Eikås182096
3Gabriel Gjone508253
4Benjamin Gjone
Skien OK 1
1Sindre Flatin Erichsen211704
2Gaute Nysæter245755
3Sindre Flatin Erichsen
4Gaute Nysæter
Sturla, IF 1
1Magnus Skourup Rognebakke212045
2Martin Kaiser222549
3Magnus Skourup Rognebakke
4Martin Kaiser
Sturla, IF 2
1Jens Wold211942
2Henrik Kaiser203306
3Jens Wold
4Henrik Kaiser

D13-16 (10)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL / Larvik OK 2
1Iril Ringheim180714
2Annika van Raaij187291
3Iril Ringheim
4Annika van Raaij
Konnerud IL 1
1Hedda Spangberg506837
2Martine Gjermstad Pettersen224300
3Hedda Spangberg
4Martine Gjermstad Pettersen
Lardal OL 1
1Eline Schjerven192960
2Kristin Melby Jacobsen217355
3Eline Schjerven
4Kristin Melby Jacobsen
Larvik OK 1
1Maren Sofie Fremstad212562
2Pernille Zagar212310
3Maren Sofie Fremstad
4Pernille Zagar
OL Tønsberg og omegn 1
1Maria Grovan508981
2Mathea Gløersen501325
3Maria Grovan
4Mathea Gløersen
OL Tønsberg og omegn 2
1Mari Loftesnes Kaupang199691
2Ane Mathisen217648
3Lerke Hjelseth199688
4Mari Loftesnes Kaupang
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
2Anine Kjørholt Lie213424
3Une Holtermann
4Julie Skårdal Aasen246569
Sandefjord OK 1
1Emilie Johansen199605
2Gjendine Gjelstad Rebård207890
3Emilie Johansen
4Gjendine Gjelstad Rebård
Skien OK 1
1Vilde Aakre Leistad212805
2Emilie Holtskog-Feremans211854
3Vilde Aakre Leistad
4Emilie Holtskog-Feremans
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme507448
2Mina Akiko Johnsen212043
3Marie Kvarme
4Mina Akiko Johnsen

H50 (6)

NavnLagoppstilling
Andebu IL / Stokke IL 1
1Ragnar Niemi Berg197800
2Elling Aakre236004
3Ragnar Niemi Berg197800
4Elling Aakre236004
Hedrum OL 1
1Roger Lysnes182119
2Espen Johnsen182118
3Martin Nauf182122
4Espen Johnsen
Notodden OL 1
1Jørn Myrland500241
2Sveinung Rekaa505373
3Jørn Myrland
4Sveinung Rekaa
OL Tønsberg og omegn 1
1Roar Mathisen192566
2Hans Stordal199690
3Odd Harald Nilsen506661
4Roar Mathisen
Porsgrunn OL 1
1Ole Johansson504613
2Jon Skriubakken502929
3Ole Johansson
4Jon Skriubakken
Sandefjord OK 1
1Per Erik Larsen186898
2Tone Stokland188461
3Per Erik Larsen
4Tone Stokland

D50 (3)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Anniken Ausen241428
2Janne Larsen223765
3Kerstin Elisabeth Aas222212
4Janne Larsen
Skien OK 1
1Ingrid Strande195812
2Grete S B Hovi502919
3Ingrid Strande
4Grete S B Hovi
Sturla, IF 1
1Charlotte Skourup503252
2Aud Ellen Brevik505392
3Kristin Sæthre Sørensen189053
4Charlotte Skourup

H11-12 (5)

NavnLagoppstilling
Larvik OK 1
1Kristian Kaupang Lye217755
 
2Christopher David Eriksen235256
OL Tønsberg og omegn 1
1Henrik Mathisen199656
 
2Wilmer Hansson217651
Porsgrunn OL / Skien OK 1
1Juliette Holtskog-Feremans212977
 
2Sondre Kornmo213405
Sandefjord OK 1
1Sindre Furland510316
 
2Veronica Holtedahl Simonsen233645
Stokke IL 1
1Magnus Sigurdsson509124
 
2Magnus Veum Skretteberg224333

D11-12 (5)

NavnLagoppstilling
Larvik OK 1
1Ingvild Ringheim67585
 
2Ana Zagar Nes224423
OL Tønsberg og omegn 1
1Wilma Evensen502811
 
2Ida Kristine Bue201592
Porsgrunn OL 1
1Sigrid Bruem175807
 Thea Kåsa Vestgården507841
2Sofie Wiersdalen Thunold213243
Porsgrunn OL 2
1
 
2
Sandefjord OK 1
1
 
2

H140 (2)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Kay Jørgensen501320
2Atle Remme186202
Stokke IL 1
1Ove Gunnar Jacobsen231205
2Runar Kittilsen509136

D140 (1)

NavnLagoppstilling
Porsgrunn OL 1
1Eli Klovning221368
2Inger Marie Johansson504687

Annonser

IOF Eventor