Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

Egersund OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16223935
Helga AaslidEgersund OKD 70-217121
Tormod AaslidEgersund OKH 70-204742
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 70-217118
Gunnar PettersonEgersund OKH 40-507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14224852
Julie PuntervoldEgersund OKD 17-A kort204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKH 40-204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740

Ganddal IL (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal ILH 40-197882
Kristin BreivoldGanddal ILB-Åpen213020
Norah BreivoldGanddal ILD 11-12211689
Pernille BreivoldGanddal ILN-åpen213049
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16233980
Henrik EilevstjønnGanddal ILH 11-12N188748
Joar EilevstjønnGanddal ILH 40-504231
Per Olav HaarrGanddal ILH 50-206339
Lars HelgelandGanddal ILH 50-189068
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16195846
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Ove OalandGanddal ILH 60-216734
Hilde OhrGanddal ILD 15-16B213113
Kristian OhrGanddal ILB-Åpen64713
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-185866
Otte OmdalGanddal ILH 60-185860
Karen OrstadGanddal ILN-åpen206299
Liven OrstadGanddal ILN-åpen234004
Peder OrstadGanddal ILH 11-12212951
Ådne OrstadGanddal ILC-Åpen243566
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tore RøddeGanddal ILB-Åpen206300
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILC-Åpen174701
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILH 15-16B212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILH 13-16N212615
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 21-188954
Mariann SveinsvollGanddal ILD 40-503557
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 50-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-20508137
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 50-188831
Aart Joakim in't VeldGanddal ILH 21-243462
Ida VoldsundGanddal ILN-åpen
Marie VoldsundGanddal ILN-åpen225432

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringH 11-12211761
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH 15-16212826

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag MoeKristiansand OKH 60-184578

Sandnes IL (Rogaland) (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 40-503032
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)H -10
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)H -10213198
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)C-Åpen212329
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-507646
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)H 50-209845
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 50-208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)H 13-16C151431
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)D 11-12N224860
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)N-åpen207692
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 50-229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-16C212094
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)D 40-184386
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H -10212395
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-188699
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 40-184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 13-14189031
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-A kort224120
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)H 13-16N223698
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)D 13-16N213056
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)H 11-12224973
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 40-507057
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224995
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H -10212332
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14212148
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 40-67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)D 50-152402

Stavanger Orienteringsklubb (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbH 21-186187
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-226944
Øistein HaalandStavanger OrienteringsklubbH 50-229498
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 60-184538
May MelingStavanger OrienteringsklubbD 60-234039
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-231413
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 60-192464
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 17-A kort206388
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbH 50-234013
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-226009

Torridal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Jørgen MoeTorridal ILN-åpen226136
Jostein MoeTorridal ILH 40-226027

Ålgård Orientering (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård OrienteringH 70-228413
Odd Ivar KarlsenÅlgård OrienteringH 50-38984
Helen LomelandÅlgård OrienteringD 50-238199
Alexander Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222610
Elvira Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen225499
Jonathan Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222673
Guro MaudalÅlgård OrienteringC-Åpen222696
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 40-227555
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12507659
Lea StokkelandÅlgård OrienteringD -10225533
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 40-507658
Tea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen225358
Terje StokkelandÅlgård OrienteringH 60-187150
Edward SævlandÅlgård OrienteringC-Åpen222699

Annonser

IOF Eventor