Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 18 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 149 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Markus M. HellandEgersund OK224828
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Ruben M. HellandEgersund OK209394
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering212215
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Inger RothGanddal IL213137
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering
Ida VoldsundGanddal IL
Marie VoldsundGanddal IL

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie M HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Anna TaksdalGanddal IL508199
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Jane M HellandEgersund OK209949
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Ingunn LandsnesGanddal IL504472
Heidi MartbyÅlgård Orientering235216
Synnøve NybøKonnerud IL215007
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)245643
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viljar Fotland KolstøEgersund OK245589
Sondre SkrettingÅlgård Orientering227484

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Elias EidsvågGanddal IL233980
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Erik LimaGanddal IL209922
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering506967
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Tobias RøddeGanddal IL197866
Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering187173
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aksel VoldsundGanddal IL225432
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Håvard HalvorsenKonnerud IL206425
Trond LamarkGanddal IL184425
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Tom Georg NilsenSandnes IL (Rogaland)
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb245178
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Ådne OrstadGanddal IL243566
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

B-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Toril DahleGanddal IL225525
Olav HellandEgersund OK207822
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Ida KolstøEgersund OK245574
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Tore RøddeGanddal IL206300
Hilde SkrettingÅlgård Orientering241339
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor