Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM Ultralang
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: lørdag 15 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 375 påmeldte deltakere.

D 17-18 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 4038378
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113, 4106878
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 4107629
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK504134, 3785011
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Frida HaugskottOL Trollelg4026308, 216794
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869, 201888
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909, 503909
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL2031, 213375
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Oda Isnes TyseEiker OL3973492, 192560
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4022554
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424, 2044
Ane Malene KolstadFreidig4064721, 511591
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3828514
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432, 3788742
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326, 217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810, 3947199
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851, 3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128, 502698
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 19-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 3694023
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046, 4038287
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334, 507669
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455, 504226
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

D 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNydalens SK509533, 4038477
Marianne AndersenFredrikstad SK4046280, 509422
Emma ArnesenByåsen IL195919, 4035879
Kristine AusenÅs-NMBU Orientering184487, 3624475
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665, 509633
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK509025
Elin BjervaLarvik OK4117727, 510312
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311, 3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Ane DyrkornNTNUI4123865, 510740
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 4091369
Aurora FossøyNTNUI510702
Therese HaareKonnerud IL80034, 3014255
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Ingrid LundanesNTNUI4055141, 509366
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378, 4051140
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379, 192379
Ingjerd MyhreTyrving IL200004, 3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4043022
Marie OlaussenFredrikstad SK509400, 4050241
Jo ShepherdHalden SK506930, 3775889
Synne StrandNydalens SK500265, 4067054
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Åsne Skram TrømborgNTNUI254475
Anu TuomistoNTNUI506103, 3516168
Anna UlvensøenNydalens SK4091138, 507856
Mariann UlvestadNydalens SK238119, 3982105
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 17-18 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182, 511436
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Marius BakkeFossum IF4041471, 186911
Rolf Andreas BergNydalens SK192670, 4013744
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4057451
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663, 4051280
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570, 222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016, 3980513
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 4077715
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Mikkel HoltFreidig184323, 4125555
Lukas KlausenSturla, IF512209, 4116125
Jens Øien KlosterFitjar IL211234, 4058087
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 3982576
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209, 4048716
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416, 241416
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Brage TakleKristiansand OK4049250, 510998
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800, 4050076
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766, 502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646, 511822

H 19-20 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492, 197833
Herman BrunborgNittedal OL190333, 3551165
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076, 501418
Even GravningenStokke IL203625, 4063889
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalNTNUI502140, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 4055224
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 4103206
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 4065967
Even LindaasVang OL202094, 4072138
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
Andreas NysæterBergens TF226165
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738721
Anders VestølVegårshei IL509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379, 211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

H 21- (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Oskar AndrénIL Leik504684
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Jørgen BaklidNTNUI201651, 3982477
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 4015533
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI3981461, 502377
Alan CherryNydalens SK3860467, 200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 4056321
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322, 4056305
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 4022760
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 4042651
Fredrik EliassonHalden SK501314, 3606811
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Sturla FrydenlundNTNUI505540, 4117495
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 4055901
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL3668514, 201949
Audun HeimdalNTNUI509244, 3885191
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 4045258
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093, 200010
Øyvind HyllesethSkien OK248247
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK502893, 3880465
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993, 3701604
Sverre Huber KaasNydalens SK226172, 3810462
Ola KeiseråsIL Leik3705290, 506688
Jonas KittelsenNTNUI254474
Sondre KongsgårdNydalens SK
Tobias KristensenNTNUI4092102, 510992
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Olav LundanesHalden SK509555, 4043444
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Kristen MikkelsplassNesbyen IL217806, 3909439
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536, 3614609
Vegard MyklemyrNesbyen IL401134, 192295
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenNydalens SK197815, 4125662
Jim Øystein NybråtenTyrving IL507709, 3615903
Per Melander OftenNydalens SK194465, 3888773
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Dag Steinar RagvinBø OL227683
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009, 3715265
Daniel RoosTyrving IL508563, 4056198
Sindre RønningNydalens SK221215, 4040952
Sverre Turter SandvoldNydalens SK511306, 3120912
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Marius StaffNTNUI216850, 3970423
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Johan SvedbergHeming Orientering504576, 3809118
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849, 189066
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 3597531
Anders TiltnesTyrving IL507021
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK86967, 3947744
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Anders VisterNydalens SK209926, 4055869
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardNTNUI214979, 3626850
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811, 3978731
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920, 3623766

H13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Martin BryggenHalden SK242412
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Aksel EideBækkelagets SK204533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Markus HirschBækkelagets SK212251
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK203228
Sebastian RøkebergEiker OL3833787
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Erlend SommerheinFossum IF204608
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Jens WoldSturla, IF211942
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

D13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212530
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

H15-16 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Peder BryggenHalden SK202091
Isak FagerlandSturla, IF
Eirik FrostAlta OL506761
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Håkon GrønliFørde IL510755
Jonas HickenIL Koll247817
Martin KaiserSturla, IF222549
Lars LienGjø-Vard OL508130
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Børge Nilsen BergFossum IF511796
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

D15-16 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Eileen BjanesTyrving IL508807
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Vida Helland-HansenTyrving IL511344
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Marie KvarmeSturla, IF507448
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

Annonser

IOF Eventor