Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyper

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyper
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 285 påmeldte deltakere.

D 17-18 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering4083432, 216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 4038378
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 4125936
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113, 4106878
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 4107629
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK504134, 3785011
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 4091294
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869, 201888
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909, 503909
Tiril HolenKonnerud IL3768009, 228510
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL181925, 4041406
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 2031
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366, 4055257
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4022554
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Tiril KihleKonnerud IL212654, 3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3622966
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432, 3788742
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326, 217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810, 3947199
Astrid RognstadHadeland OL510988, 4041638
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851, 3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL4055406, 510525
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 19-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 4058368
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432, 4096400
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046, 4038287
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Hanne VassendNTNUI241426, 3863792

D 21- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Emma ArnesenByåsen IL4035879, 195919
Kristine AusenÅs-NMBU Orientering184487, 3624475
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633, 4044665
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311, 3986239
Ane DyrkornNTNUI510740, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Marianne DæhliNydalens SK221273, 4020558
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 4091369
Aurora FossøyNTNUI510702, 3445681
Runa FremstadLarvik OK216870, 4039251
Therese HaareKonnerud IL80034, 3014255
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI3885118, 506826
Heidi JensenNTNUI204714, 3599339
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK
Ingrid LundanesNTNUI509366, 4055141
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379, 192379
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 4004842
Svetlana MironovaHalden SK511334, 4125274
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Marie OlaussenFredrikstad SK509400, 4050241
Jo ShepherdHalden SK3775889, 506930
Synne StrandNydalens SK500265, 4067054
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Catherine TaylorFredrikstad SK93705
Åsne Skram TrømborgNTNUI216651
Anu TuomistoNTNUI506103, 3516168
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 4091138
Eef van DongenFrol IL
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

Åpen Lang (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Egil EideTyrving IL216963
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Lars FremstadLarvik OK500246
Eirik FrostAlta OL506761
Stein H. HagenFossum IF504815
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Maria JonssonNydalens SK224623
Sören JonssonNydalens SK224523
Inge LindsethNydalens SK502771
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Øystein RappRaumar Orientering187318
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Pål SkogedalAsker Skiklubb207606
Marius StrandseterRøyken OL509440
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

Åpen Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792

H 17-18 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221, 4023511
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Rolf Andreas BergNydalens SK192670, 4013744
Mikkel BerglundRingerike OL201736, 4047882
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4057451
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663, 4051280
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570, 222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016, 3980513
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3938602
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486, 500284
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 4077715
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 4028940
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Mikkel HoltFreidig184323, 4125555
Lukas KlausenSturla, IF512209, 4116125
Jens Øien KlosterFitjar IL211234, 4058087
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537, 184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209, 4048716
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042, 507052
Sivert PoppeFredrikstad SK507757, 3983137
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Tobias RøddeGanddal IL197866, 4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne SkjærsteinTyrving IL502380, 4004479
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK198046, 4049250
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Andreas Nybak UrdalGanddal IL4050076, 188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering511822, 4003646

H 19-20 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 4048492
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601, 502959
Aslak HeimdalNTNUI502140, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 4055224
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 4103206
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig4065967, 502812
Even LindaasVang OL202094, 4072138
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842, 226137
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738721
Anders VestølVegårshei IL509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

H 21- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Jørgen BaklidNTNUI201651, 3982477
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Didrik BredesenLillomarka OL245299, 3979341
Eirik Langedal BreivikNTNUI
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664, 508200
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 4056321
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Magne DæhliHalden SK509444, 4040366
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322, 4056305
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 4022760
Raúl FerraHalden SK500339, 4122321
Morten FismenFossum IF229713, 3885522
Bjørn Anders FlågenNTNUI209873, 3885837
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Karl FremstadTyrving IL3975901, 211281
Sturla FrydenlundNTNUI209840, 4117495
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Vegard GulbrandsenNTNUI500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Audun HeimdalNTNUI509244, 3885191
Erling HjermstadFossum IF510775, 4117024
Øyvind HjermstadFossum IF510766, 4042669
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Magne JutulstadBækkelagets SK221404, 3227857
Emil JönssonTyrving IL208695
Anton KamolzPost SV Dresden
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333, 3947553
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Jonas KittelsenNTNUI142859
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenNTNUI507039, 4047338
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536, 3614609
Anders NordbergNydalens SK507401, 3793700
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709, 3780814
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009, 3715265
Sverre Turter SandvoldNydalens SK511306, 3120912
Ralph StreetBækkelagets SK502673, 3904521
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 3597531
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK86967, 3947744
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor