Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Innedørsløp Nord universitet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Innedørsløp Nord universitet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 20 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

A (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Christin ArntzenKlubbløs
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Per HøivaagTverlandet IL224941
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering215091
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Magnus KrogstadTverlandet IL224946
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering244794
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering97423
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Endre W NormannTverlandet IL217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Kenneth VikenTverlandet IL201013
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306
Anne Lise ØiesvoldKlubbløs

C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne AngelsenTverlandet IL226796
Anton GagnumTverlandet IL224928
Sigrid Holter IngebrigtsenBodø og Omegn IF Orientering
Tarald JeremiassenTverlandet IL232201
Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Edvard ValebrokkTverlandet IL232071
Randi ValebrokkTverlandet IL

Annonser

IOF Eventor