Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nisseo-løp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nisseo-løp
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 9 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKStornisse483040

Eidskog OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OLSmånisse212744
Jon Ivar BergersenEidskog OLMellomnisse212791
Marissa Penelope BergersenEidskog OLSmånisse91240
Oda Marissa BergersenEidskog OLSmånisse213077
Aleksander Tangen HoltetEidskog OLSmånisse212765
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLMininisse81001
John TangenEidskog OLSmånisse501368

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OLMellomnisse215006

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OKMellomnisse209107
Terje GudbrandsenHamar OKMellomnisse206429
Tore JørgensenHamar OKMellomnisse215634

Heidal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane StorødegårdHeidal ILMellomnisse501150

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OKStornisse500917

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Vidar LundKlubbløsSmånisse211558
Frank Robert NybråtenKlubbløsMellomnisse

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove HaugereidLøten o-lagStornisse188987
Sofie JohanssonLøten o-lagStornisse211191

Norsk Tipping BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingunnn Lund NordstrømNorsk Tipping BILSmånisse211648

OL Toten-Troll (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollMellomnisse215031
Marius StaffOL Toten-TrollStornisse216850
Nils Harald StaffOL Toten-TrollStornisse223660
Vanja StaffOL Toten-TrollMellomnisse207721
Onno VerberneOL Toten-TrollStornisse207674

OL Vallset/Stange (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/StangeSmånisse190986
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeSmånisse217242
Inger SvalandOL Vallset/StangeSmånisse506225

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OKSmånisse92332
Geir Myhr ØienRingsaker OKStornisse401512

Snertingdal IF Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringMellomnisse222531
Anita StensethSnertingdal IF OrienteringMellomnisse501370

Vang OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLStornisse191177
Ingvild GjessingVang OLStornisse181651
Stein Arne NegårdVang OLMellomnisse170443
Esther StenbergVang OLMininisse213345
Mari StenbergVang OLMininisse217811
Pål StenbergVang OLStornisse217007
Jan Åsmund SætabergetVang OLMellomnisse89083

Annonser

IOF Eventor