Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 401 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-220077
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 21-508000
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50-209846
Bjørn GulbrandsenAsker SkiklubbH 40-207589
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 21-500003
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 50-141691

Bækkelagets SK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SKH 70-181968
Eskil Sande GullordBækkelagets SKH 21-186014
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 21-170550
Lene Godager KaasBækkelagets SKD 21-500299
Odd KletteliBækkelagets SKH 70-500050
Daniel MarstonBækkelagets SKDirekte A95863
Eirik Svergja RustadBækkelagets SKH 21-196740
Kristian RuudBækkelagets SKDirekte A503508
Anders StorbratenBækkelagets SKH 40-483387
Ralph StreetBækkelagets SKH 21-502673
Mariann UlvestadBækkelagets SKD 21-238119

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond WettergreenDriv ILH 70-180270

Eds SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse JohanssonEds SKH 60-

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLH 60-507670

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kyrre GranFet OLH 40-180192
Torgeir SkjønhaugFet OLH 40-201986

Fossum IF (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Britta FismenFossum IFD 40-225242
Morten FismenFossum IFH 40-229713
Peter Andreas GisholtFossum IFH 21-198904
Erling HjermstadFossum IFH 21-190677
Nils HæstadFossum IFH 60-191375
Pernille KatlaFossum IFD 17-20191341
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-20187105

Fredrikstad SK (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKN-åpen211417
Alexandra AngvollFredrikstad SKD 17-20212317
Betina ArnesenFredrikstad SKD 11-12229692
Nathalie ArnesenFredrikstad SKN-åpen504607
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKD 21-500259
Thomas BlomkvistFredrikstad SKH 15-16500601
Eirik BlågestadFredrikstad SKH 17-20215056
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD -10212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 13-14202093
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Vilma DanevadFredrikstad SKD -10211491
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SKN-åpen239023
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD 15-16213374
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKH 11-12213250
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 17-20503979
Martin HubmannFredrikstad SKH 21-189434
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 13-14212601
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKD 11-12212471
Eirik ImrikFredrikstad SKH 17-20507038
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20500281
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SKD 21-237786
Marit KahrsFredrikstad SKD 21-211091
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SKN-åpen224867
Mathilde KlausenFredrikstad SKD13-16C213539
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 15-16212091
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-507039
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 17-20211058
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 17-20190325
Audun NordbyFredrikstad SKH 13-14212581
Marie OlaussenFredrikstad SKD 21-196727
Sondre OttesenFredrikstad SKH 17-20212553
Sivert PoppeFredrikstad SKH 15-16507757
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKN-åpen224756
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKD 11-12213428
Aksel SolbergFredrikstad SKN-åpen61941
Isak SolbergFredrikstad SKH -10213164
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD 15-16212552
Gaute SteiwerFredrikstad SKH 21-507100
Kamilla SteiwerFredrikstad SKD 21-500304
Carl Christian StrømbergFredrikstad SKH 17-C504386
Hilde StrømbergFredrikstad SKD 17-C
Sondre StrømbergFredrikstad SKH -10504385
Trym StrømbergFredrikstad SKN-åpen502594
Ludvik SætherFredrikstad SKH 15-16212630
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SKH 21-501558
Torben Christian WendlerFredrikstad SKH 21-210721
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 15-16507763

Gimle IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve FosseGimle IFH 70-226420
Willy GrønstadGimle IFH 70-192646

Gjø-Vard OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-20502699
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-14201972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLH 40-193098

Halden SK (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 60-227519
Runa Lien BackstrømHalden SKD 40-182030
Espen BergstrømHalden SKH 40-226419
Guro BryggenHalden SKD 40-202200
Håkon BryggenHalden SKN-åpen242308
Martin BryggenHalden SKH 13-14242412
Peder BryggenHalden SKH 15-16202091
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 13-14212202
Jacob EylertsenHalden SKH13-16C213703
Jonathan EylertsenHalden SKDirekte B203416
Josefin EylertsenHalden SKD13-16C190572
Sara Elina Fristad HämälistöHalden SKN-åpen181141
Bjørn Axel GranHalden SKH 50-181471
Marieluise Schmitt GranHalden SKD 17-20212683
Jan GranstedtHalden SKH 50-89402
India HaavaldsenHalden SKN-åpen225047
Hanna HaldinHalden SKN-åpen183672
Vendula HaldinHalden SKD 21-506140
Alf Kristian HelleHalden SKH 17-20225071
Elias MosebekkHalden SKH 13-14224855
Emma Nordlie MagnussenHalden SKN-åpen224729
Thor PalmgrenHalden SKH 70-98612
Jon PedersenHalden SKH 21-500221
Lene SandvikHalden SKD 40-225073
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 15-16213361
Tore SandvikHalden SKH 40-505270
Heidi StoksethHalden SKD 40-197722
Troy Victor StoksethHalden SKN-åpen79045
Øyvind StoksethHalden SKH 40-501487
Vilhelm SvarødHalden SKH13-16C225517
Geir TorgersenHalden SKH 50-204759
Jakob TorgersenHalden SKH 17-20204761
Minna Sofie WingstedtHalden SKD 11-12200200
Ville Emil WingstedtHalden SKH -10181249

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 60-199744

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil Wickstrand IversenHeming OrienteringH 60-221312
Knut G KarlsenHeming OrienteringH 70-221243
Runa SkyttersæterHeming OrienteringD 50-500599

Idd Sportsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Remi JohannesenIdd SportsklubbDirekte A501936
Frank SvarødIdd SportsklubbH 50-203210

Idefjordens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gabriella AxelssonIdefjordens SKD 60-208430

Ikaalisten Nouseva-Voima (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jooseppi KalliokoskiIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-203926
Aleksi KarppinenIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-504118
Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-507284
Eetu SavolainenIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-505022

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 60-193685

Indre Østfold OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKH 15-16197991
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKD 17-20197855
Thomas BedinIndre Østfold OKH 40-411313
Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OKH 60-236311
Ina BlågestadIndre Østfold OKDirekte B214985
Rune BlågestadIndre Østfold OKH 40-187067
Bent GalborgenIndre Østfold OKH 60-229740
Håkon GjerdeIndre Østfold OKH 40-237996
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OKH 40-80670
Asle GudimIndre Østfold OKH 50-145134
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187218
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OKD 50-207641
Elida-Sofie KopperudIndre Østfold OKN-åpen234301
Kent KopperudIndre Østfold OKH 50-179968
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKH 70-236431
Bente LineIndre Østfold OKD 50-211170
Sture OttesenIndre Østfold OKH 60-500917
Anne SørumIndre Østfold OKD 60-500607
Tove TesdalIndre Østfold OKD 17-C216876
Øyvind ThømtIndre Østfold OKH 40-501222
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKH 40-504391

Järla Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christoph MeierJärla OrienteringH 21-

Kalevan rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Riccardo RancanKalevan rastiH 21-

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid ByfuglienKlubbløsDirekte B67523
Kai ByfuglienKlubbløsDirekte B89589
Mats ByfuglienKlubbløsDirekte B81002

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingjerd MyhreKongsberg OLD 21-502878

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLH 50-500222

Lillomarka OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 21-502886
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 21-186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OLH 50-223228
Stein BlomsethLillomarka OLH 50-195953
Didrik BredesenLillomarka OLH 17-C245299
Hallvard FjærLillomarka OLH 60-214918
Martin GranlyLillomarka OLH 60-181270
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLH 21-222168
Stian LillegårdLillomarka OLH 17-N198793
Svein NygårdLillomarka OLH 40-229680
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLH 50-216356
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 17-20185832
Charlotte WatsonLillomarka OLD 21-506399

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lagH 60-501376

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvar BraatenModum OLH 60-91370

Måren OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 60-400598
Audun BjerknesMåren OKH 40-501317
Benjamin BuhlerMåren OKH 11-12N
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKD 70-503560
Morten DueMåren OKH 60-400286
Malin GjetangerMåren OKD 11-12213106
Trond HolterMåren OKH 50-504627
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKH 11-12212023
Peter KlavenessMåren OKH 70-501154
Gro Hege LudvigsenMåren OKD 50-400784
Tove StrandMåren OKD 50-400534
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-502381
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-20212721

Navi (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joonas AholaNaviH 21-500813
Corentin RouxNaviH 21-
Janis TamuzsNaviH 21-

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLH -10502094
Haakon IngvaldsenNittedal OLH 21-91484

Nordre Follo Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo OrienteringH 50-204600
Anne Marit FærdenNordre Follo OrienteringD 70-187114
Jon FærdenNordre Follo OrienteringH 70-186847
Linda GammelsæterNordre Follo OrienteringD 17-20192116
Helene HarstadNordre Follo OrienteringD -10212790
Henrik HarstadNordre Follo OrienteringH 11-12213191
Håvard HarstadNordre Follo OrienteringH 40-221352
Bjørn NordvikNordre Follo OrienteringDirekte B98665
Sissel OlaisenNordre Follo OrienteringD 70-204601
Veronica Elena SvindsethNordre Follo OrienteringD 17-20224230
Celine YtternesNordre Follo OrienteringD 17-20211801
John YtternesNordre Follo OrienteringH 50-221152

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUID 21-507661

Nydalens SK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders BjergaardNydalens SKH 21-221214
Alan CherryNydalens SKH 21-200459
Per Ole DahlsrudNydalens SKDirekte A506792
Malin EijsinkNydalens SKD 21-197922
Øyvind EngerNydalens SKH 21-160828
Tobias EspedalNydalens SKH 17-20501469
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50-184297
Torstein HoleNydalens SKH 40-197809
Einar JensenNydalens SKH 60-200777
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKH 21-184997
Tone Bergerud LyeNydalens SKD 21-192575
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 40-192594
Helene ScheeleNydalens SKD 11-12211807
Oda ScheeleNydalens SKD 17-20501067
Rune ScheeleNydalens SKH 50-207658
Christian SchiveNydalens SKDirekte A207789
Einar TommelstadNydalens SKH 21-221253
Ada WulfsbergNydalens SKDirekte A501377
Anders B. ØksenholtNydalens SKH 21-155795

OK Löftan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stefan RingOK LöftanH 21-199548

OK Moss (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 15-16504585
Karoline BjørnerødOK MossD 17-20504584
Tore BjørnerødOK MossH 40-195675
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK MossH 15-16217810
Henning Bratland CarlsenOK MossH 40-506222
Ingar FinstadOK MossH 70-239488
Linda FredhOK MossD 40-506342
Roy GjerdingOK MossH 60-504397
Aurora GjølsjøOK MossD 17-20505166
Per Reidulf HolmOK MossH 70-100291
Tonje HolmOK MossD 40-201518
Emma Aune JakobsenOK MossD 11-12198018
Erik Rytter JakobsenOK MossH 21-208926
Tordis Rytter JakobsenOK MossD 70-197740
Donatas KontautasOK MossH 21-503666
Hallvard KorenOK MossH 40-504468
Christopher LadimOK MossH 17-20212141
Sondre LadimOK MossH 15-16503554
Erika Lind-LarsenOK MossD 13-14212454
Tore Lind-LarsenOK MossH 11-12217831
Marie Lindløv JensenOK MossD 17-20504498
Inger LindløvOK MossD 70-505703
Knut LindløvOK MossH 70-504465
Harald LundhaugOK MossH 70-201916
Marianne LøkenOK MossDirekte B505784
Selmer LøkenOK MossH 11-12212650
Solan LøkenOK MossN-åpen212222
Øyvind LøkenOK MossH 40-187141
Sondre PiiksiOK MossH 15-16
Kristine RoskifteOK MossD 40-500905
Olivia RoskifteOK MossN-åpen217795
Oskar RoskifteOK MossN-åpen217691
Thomas RoskifteOK MossH 40-501165
Christopher SchiveOK MossH 50-207790
Erle WetterhusOK MossD 11-12217857
Erle Elise WoldOK MossD 11-12212076
Hanne WoldOK MossD 40-96146
Julie Sophie WoldOK MossD 15-16213225

OK Tyr (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisa AnnersandOK TyrD 60-195905

OK Øst (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv SimonsenOK ØstD 17-N206440
Tor SimonsenOK ØstH 17-N203006

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henry SundsetvikOL TrollelgH 70-179385

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnD 11-12N241418
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 60-199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger SvalandOL Vallset/StangeDirekte B506225

Oppsal Orientering (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Andreas AndersenOppsal OrienteringH 21-506917
Håvard BergetOppsal OrienteringH 21-221163
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-183833
Olav Johannes DeelstraOppsal OrienteringH 21-503256
Truls HestengenOppsal OrienteringH 21-237772
Halvor HobølOppsal OrienteringH 40-504477
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 11-12223596
Arne KongsnesOppsal OrienteringH 50-500563
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-20504480
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 40-504688
Stein MellaOppsal OrienteringH 50-204225
Thor MellaOppsal OrienteringH 21-187259
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 21-507034
Synne Syversen GihleOppsal OrienteringD 11-12224978
Silje SyversenOppsal OrienteringD 40-500593
Sveinung SyversenOppsal OrienteringH 21-502233
Eivind VågsnesOppsal OrienteringH 11-12193868
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 21-506784
Carl Erik WasbergOppsal OrienteringH 50-503902

Raumar Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Teigland ArntzenRaumar OrienteringD 17-C79115
Dina ArntzenRaumar OrienteringD 17-N124963
Anne-Grete AustadRaumar OrienteringD 50-172936
Stine AustadRaumar OrienteringD 21-216818
Kaisa Svergja RustadRaumar OrienteringDirekte B184454
Tryggve Svergja RustadRaumar OrienteringN-åpen400835
Jan SveenRaumar OrienteringH 60-501365

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 70-197978

Sarpsborg OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind BergetSarpsborg OLH 60-83070
Ingunn BrekkenSarpsborg OLD 60-229549
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OLH 11-12234310
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLDirekte A191644
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLDirekte B191356
Marie HansenSarpsborg OLD 17-20206025
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 13-14228373
Ole IngesenSarpsborg OLH 50-212391
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 50-197788
Øystein JensenSarpsborg OLH 50-206026
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD 17-20205978
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLH 11-12234506
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD 15-16178485
Espen SvaeSarpsborg OLH 50-144608
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLN-åpen504396
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLH 11-12206027
Helena ÅsbergSarpsborg OLD 21-500547
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLH 60-94056

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD 50-222531

Sturla, IF (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IFH 50-207695
Marthe Graff-WiikSturla, IFD 13-14211867
Mats JohnsenSturla, IFH 13-14212035
Mina Akiko JohnsenSturla, IFD 15-16212043
Ingeborg KvarmeSturla, IFD 17-20505432
Jon Erik KvarmeSturla, IFH 50-505431
Marie KvarmeSturla, IFD 15-16192581
Roger WiikSturla, IFH 50-205502

Trøsken IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bodil BerbyTrøsken ILD 70-202066
Ella BjerketvedtTrøsken ILD 70-67454
Halvor Ek HedlundTrøsken ILH -10202165
Johannes HedlundTrøsken ILDirekte B202168
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILH -10202071
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILD 13-14507555
Marit Pedersen HolmskauTrøsken ILDirekte B502940
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 15-16506568
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILH 11-12181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 13-14178483
Jimmy NordliTrøsken ILH 70-501940
Arnfinn SkålandTrøsken ILH 60-67469
Adele Øen SkålandTrøsken ILN-åpen202173

Tyrving IL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid BergeTyrving ILD 21-504508
Hasse BergstrømTyrving ILH 70-505395
Olle BoströmTyrving ILH 21-165079
Eline DrageTyrving ILD 21-500308
Gunnar A FiskumTyrving ILH 21-502467
Kristine FjeldboTyrving ILD 21-168868
Linn HokholtTyrving ILD 21-214837
Iris HolstTyrving ILD 17-20181925
Svein S JacobsenTyrving ILH 60-226293
Mina JørgensenTyrving ILD 17-20200361
Maria KongsbergTyrving ILN-åpen502359
Morten KongsbergTyrving ILH 50-502383
Are KristiansenTyrving ILH 50-502380
Andreas KyburzTyrving ILH 21-
Matthias KyburzTyrving ILH 21-219116
Ingrid Lund HovdenTyrving ILD 17-20500311
Ivar LundanesTyrving ILH 21-200904
Olav NipenTyrving ILH 60-197973
Esten Valentin NybråtenTyrving ILN-åpen
Jim Øystein NybråtenTyrving ILH 21-220737
Max Alexander NybråtenTyrving ILN-åpen220736
Torgeir NørbechTyrving ILH 21-505298
Lukas PetersonTyrving ILH 21-192648
Morten Nilstad PettersenTyrving ILDirekte A222251
Torbjørn SagbergTyrving ILH 21-185842
Morten Severin SaueTyrving ILH 21-159508
Solveig SikkelandTyrving ILD 50-501595
Ådne SkjærsteinTyrving ILH 17-20502428
Torkil Eide SolstadTyrving ILH 21-502445
Kjell StenstadvoldTyrving ILH 70-211181
Camilla StridsklevTyrving ILDirekte A169675
Cassie TrewinTyrving ILD 40-220738
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILH 21-502887

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OLH 40-71067
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-20191177
Maren HenriksenVang OLD 13-14190259
Stein Arne NegårdVang OLH 50-507609

Varteig OL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OLN-åpen234067
Bjørn AarbuVarteig OLDirekte B185937
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 13-14185942
Kjell Einar AndersenVarteig OLH 60-234870
Elsie BrenneVarteig OLDirekte B222551
Børge BrenåsVarteig OLH 17-20195673
Dag BrenåsVarteig OLH 50-504028
Julie BrenåsVarteig OLD 13-14222607
Anders EspenesVarteig OLH 17-C76196
Elida EspenesVarteig OLN-åpen216941
Roy Roger EspenesVarteig OLH 17-C83146
Eline Noelia LarsenVarteig OLD 11-12N242462
Enya Marie LarsenVarteig OLN-åpen242354
Einar Kristian LundeVarteig OLH 60-79861
Lea TaraldsvikVarteig OLDirekte B234441

Østmarka OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Arne KarlsenØstmarka OKH 50-223502
Øystein KildahlØstmarka OKH 50-184248
Kjell Kristian TeiglandØstmarka OKH 70-208716
Rune TeiglandØstmarka OKH 50-506944

Ås-NMBU Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU OrienteringH 21-210826
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-222337
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 50-198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 50-91575
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringD 40-180125
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 50-505398
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-20229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU OrienteringH 21-199444
Gunnar TengeÅs-NMBU OrienteringH 21-80018
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-91573

Annonser

IOF Eventor