Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solan LøkenOK Moss212222
Aksel SolbergFredrikstad SK61941

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Erika Lind-LarsenOK Moss212454

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI507661
Stine AustadRaumar Orientering216818
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259
Ingrid BergeIL Tyrving504508
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342
Kristine RoskifteOK Moss500905

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Bente LineIndre Østfold OK211170

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Ingunn BrekkenSarpsborg OL229549

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak SolbergFredrikstad SK213164

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Tore Lind-LarsenOK Moss217831
Selmer LøkenOK Moss212650
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre PiiksiOK Moss
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Tor SimonsenOK Øst203006

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428

H 21- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joonas AholaNavi500813
Alan CherryNydalens SK200459
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Erling HjermstadFossum IF190677
Martin HubmannFredrikstad SK189434
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Aleksi KarppinenIkaalisten Nouseva-Voima
Donatas KontautasOK Moss503666
Are KristiansenIL Tyrving502380
Andreas KyburzIL Tyrving
Matthias KyburzIL Tyrving219116
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Thor MellaOppsal Orientering187259
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Lukas PetersonIL Tyrving192648
Corentin RouxNavi
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Eetu SavolainenIkaalisten Nouseva-Voima505022
Torkil Eide SolstadIL Tyrving502445
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK507100
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK501558
Janis TamuzsNavi
Håkon Jarvis WestergårdIL Tyrving502887

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Øyvind LøkenOK Moss187141
Svein NygårdLillomarka OL229680
Thomas RoskifteOK Moss501165

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Trond HolterMåren OK504627
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Stein MellaOppsal Orientering204225
Rune TeiglandØstmarka OK506944

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Roy GjerdingOK Moss504397
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Jan SveenRaumar Orientering501365
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Willy GrønstadGimle IF192646
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Trond WettergreenDriv IL180270

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Kristian RuudBækkelagets SK503508
Christian SchiveNydalens SK207789

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne LøkenOK Moss505784

Annonser

IOF Eventor