Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt (Nattsvermeren)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt (Nattsvermeren)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 29 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss505166

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Bente LineIndre Østfold OK211170

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056
Martin BrækkeHalden SK181957
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryNydalens SK200459
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Martin HubmannFredrikstad SK189434
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Are KristiansenIL Tyrving502380
Andreas KyburzIL Tyrving
Matthias KyburzIL Tyrving219116
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Thor MellaOppsal Orientering187259
Torgeir NørbechIL Tyrving505298
Lukas PetersonIL Tyrving192648
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Torkil Eide SolstadIL Tyrving502445
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Anders VisterNydalens SK209926
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721
Håkon Jarvis WestergårdIL Tyrving502887
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Donatas KontautasOK Moss503666
Kristian RuudBækkelagets SK503508

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Anders LundeVarteig OL234506
Øyvind LøkenOK Moss187141
Svein NygårdLillomarka OL229680
Thomas RoskifteOK Moss501165

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Kent KopperudIndre Østfold OK179968

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Sture OttesenIndre Østfold OK500917

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Willy GrønstadGimle IF192646

D13-14 par (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555

H13-14 par (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601

Annonser

IOF Eventor