Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårsleppet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårsleppet
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 108 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Fossum MalmringFreidig238054

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maia Ruano StrandWing OK223613
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Hanna LindqvistÖstersunds OK
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK507753
Anna Aurora NolteFreidig224051
Ida SolliMo OK212966
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eva TesarovaWing OK504587
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384
Hanne VefsnmoByåsen IL178367

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Mette BjerveMo OK507304
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild ForsethFrol IL198803
Grete Berge OwrenFreidig214816
Ruth SchmidOL Trollelg211204
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Simon LindqvistÖstersunds OK
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Joar BäckmanFrösö IF
Tristan HalvorsenFreidig504441
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats LindaasElverum OK209963
August MaskeFreidig212807

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus AmrénÖstersunds OK96953
Magnus JohanssonÅre OK504566
David LundstenIFK Umeå
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Martin OhlssonOK Storsjön80878
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Jérôme SoulardByåsen IL200382

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Johan IvarssonFreidig504287
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Olle MalmringFreidig206218
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Bård NonstadOL Trollelg190811
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Trond BrevikFossum IF501121
Torulf BäckmanFrösö IF158414
Gunnar EideBjugn IL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Martin FrischknechtAlta OL501684
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Christian JomaasFossum IF501016
Svein Terje KolstadFreidig179917
Roger KrohnFältjägarnas IF144917
Ulf LindqvistÖstersunds OK93503
Stein MarkhusVerdal OK211651
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Björn OlofssonOK Storsjön144894
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Jens Even StorhovFreidig182078
Øystein WiggenByåsen IL500161
Øystein ØstermannHeming Orientering508135

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse NatvigByåsen IL209980
Geir OwrenFreidig215196
Terje RønningOK Skøynar188799
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Nils Olav VennevikFreidig508132
Anders WaageFreidig219195
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Mette Resell NolteFreidig188746
Alex PedersenOL Trollelg230613
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bedrich SaidKlubbløs
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering203344

Annonser

IOF Eventor