Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjokula 11

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinterjokula 11
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 23 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILKort A181554

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai MidtskogenBotne SKKort A506682

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFLang A507044

Hedrum OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLKort A187285
Helge FossheimHedrum OLKort A182064
Anders Kristian HoltHedrum OLLang A182126
Sindre R HoltHedrum OLLang A221389
Kristin JohanssonHedrum OLC løype501843
Espen JohnsenHedrum OLKort A182118
Ludvig JohnsenHedrum OLKort A203443
Per Einar StrømHedrum OLKort A221210

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLC løype502481
Kristin Melby JacobsenLardal OLLang A217355

Larvik OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKKort A237787
Per Olav GulbrandsenLarvik OKLang A204203
Tom KristensenLarvik OKLang A177539
Iver RingheimLarvik OKLang A195549
Jørn SundbyLarvik OKLang A159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKKort A211532
Per Henrik ZagarLarvik OKKort A217736

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLLang A506935

OK Skeidi (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiKort A500673
Anne Marie Koren HalvorsenOK SkeidiC løype502234

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnKort A205575

Porsgrunn OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLLang A213725
Jan GatevoldPorsgrunn OLLang A221108
Une HoltermannPorsgrunn OLLang A213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLC løype504687
Ole JohanssonPorsgrunn OLKort A504613
Kay JørgensenPorsgrunn OLKort A501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLLang A213424
Halvard KornmoPorsgrunn OLLang A184355
Bjørn LiePorsgrunn OLKort A501731
Rolf LyePorsgrunn OLC løype200511
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLLang A222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLLang A480109
Hilde VassendPorsgrunn OLLang A203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OLKort A241874

Sandefjord OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OKLang A213254
Daniella GjoneSandefjord OKC løype213501
Gabriel GjoneSandefjord OKLang A213383
Knut GjoneSandefjord OKC løype223921
Tone StoklandSandefjord OKLang A188461

Skien OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Richard KirsteSkien OKKort A195867
Jorunn Brun SagaSkien OKC løype207864
Tom SagaSkien OKKort A207744

Annonser

IOF Eventor