Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom Telemark og Vestfold

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom Telemark og Vestfold
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 242 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Jon Arne HagenDrangedal OL238166
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL223949
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Mathias SundbyLarvik OK217029
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Semine DahlSkien OK
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL241320
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648

D15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Skårdal AasenPorsgrunn OL246569
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kjersti HalandVrådal IL206459
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Elin SlokvikNotodden OL93987
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa235821

D17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Solberg AndersenBø OL
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Gro HagenDrangedal OL227070
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL238165

D17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

D21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL507319
Elin BordøyHedrum OL187285
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn217886
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Astrid BrevikStokke IL211374
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL243500
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaug F. JohansenSkien OK197296
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Oscar DahlSkien OK
Erik Ulveseter LodeSkien OK233623

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Tobias Harstad RindeBø OL245747
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Tobias LodeSkien OK233877
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RomnesBø OL227731
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sondre Harstad RindeBø OL245746
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ragnar LandeEidskog OL505675
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK245755
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
John Lars HovdejordNotodden OL480043
Lars Øyvind LodeSkien OK234132
Oskar StraumeDrangedal OL238163
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235842

H17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Glenn BorgenSkien OK

H17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708

H21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Kjetil DahlSkien OK197315
Robert FredriksenNotodden OL502352
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Harald KvisliNotodden OL207900
Eivind LandeEidskog OL500534
Petter LøeNotodden OL214544
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632
Per Ola StålbergBø OL227682
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Tom KristensenLarvik OK507715
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Eelco van RaaijHedrum OL221400

H50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Rune EngehultNotodden OL207904
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Espen JohnsenHedrum OL182118
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Harald OmlandSkien OK507027
Inge RingheimLarvik OK205549

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Arve GlittumOK Skeidi188444
Harald HoviSkien OK239501
Rune LaurantsenSkien OK505485
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625

H65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Per FuruheimSkien OK504507
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag KristensenOK Skeidi206256
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Jan Erik RøedSandefjord OK506353
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kjell DolvaSkien OK185921
Helge FossheimHedrum OL182064
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Arne LandeBø OL504467
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Einar StraumeDrangedal OL144133
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Direkte AL (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

Direkte AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Synne SandvenNotodden OL505752

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Solberg StraumeDrangedal OL89876

Annonser

IOF Eventor