Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Langesund City Race

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Langesund City Race
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
William LinderPorsgrunn OL
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Mathias SundbyLarvik OK217029

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BruemPorsgrunn OL213445
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D -12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Martine MustadOK Skeidi206187

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Maren Cecilie MustadOK Skeidi190328
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi199434
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina Therese Solem BorgenSkien OK199648
Heidi EriksenLarvik OK211538
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Randi MobråthenBotne SK169035

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin BjervaLarvik OK180000
Elin BordøyHedrum OL187285
Turid Zagar NesLarvik OK83202

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
May NordkveldeHedrum OL187231
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Randi HansenStokke IL211332
Hanne HerumOK Skeidi89671
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK245755
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik Schia LøeNotodden OL208441

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Jakob Schia LøeNotodden OL176740

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Robert FredriksenNotodden OL502352
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Tom KristensenLarvik OK507715
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Morten HamreIL Hauken89505
Espen JohnsenHedrum OL182118
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Petter LøeNotodden OL214544
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Espen RaastadSkien OK211809
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Roy GjerdingOK Moss504397
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Direkte Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

Direkte Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Eilef LandsverkSkien OK235929
Astrid LundeDrangedal OL89887
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

Annonser

IOF Eventor