Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 16 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 453 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn507615
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Eivind BredholtKongsberg OL233898
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Benjamin JohanssonStokke IL
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Mira LundsrudOK Moss507950
Leon Storm RåheimStokke IL236888
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Noah Stordal WangOL Tønsberg og omegn241418
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Tuva LundsrudOK Moss507871
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 13-14 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Signe HoloFossum IF193896
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Elise ThorsengFossum IF213111
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Linn StrømSandefjord OK223916

D 15-16 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL508807
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Lillian Elene BooijØstmarka OK224192
Tina BoothKristiansand OK213740
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Marie SaugestadNydalens SK501013
Eline SchjervenLardal OL192960
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Lise StrømSandefjord OK207893
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Pia Young VikNydalens SK502698
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Marielle MichelsenFossum IF500151

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Vibeke JohansenSandefjord OK241769
May NordkveldeHedrum OL187231

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne EikenNTNUI209814
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL507952
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Lene SandvikHalden SK225073

D45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Karen Backe LangumRingerike OL221512
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL91444

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Toril KorsvikRond OL68602
Gro Hege LudvigsenMåren OK509118
Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK221022
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete BerntsenMåren OK400598
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Turid Rustand OlsenKongsberg OL502988
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL508150
Helga PeveriEiker OL216757
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK216681
Elisabeth UndstadLarvik OK245596

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Eirik EliassenSandefjord OK206531
Joel RöhrsStokke IL224303

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Åsmund Larsen HirschTyrving IL247233
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor HiisStokke IL224323
Kristian Magnus RåheimStokke IL236822

H 13-14 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Mathias AxelsonEiker OL212792
Erlend BakkeFossum IF211772
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK182096
Even EnghRaumar Orientering213652
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Jonas HickenIL Koll247817
Oskar HopeModum OL213031
Emil HuuseØstmarka OK212171
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Filip KnudsenSturla, IF228528
Reidar KollstrømRingerike OL212277
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Elias MosebekkHalden SK224855
Sjur NilsenRaumar Orientering225234
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orientering212934
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Jens WoldSturla, IF211942
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Martin DybvikStokke IL195896
Kidus Abiy GirmaIL Koll224755
Lavrans HirschTyrving IL213521
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701

H 15-16 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Arne BerganKongsberg OL502336
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Johan EgerKongsberg OL500586
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Martin KaiserSturla, IF222549
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Daniel NystuenSturla, IF211692
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ludvik SætherFredrikstad SK224883
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Brage TakleKristiansand OK198046
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Henrik WoldeneFossum IF411520
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Tony HalsallOtra IL501219

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Eirik RavnanTyrving IL502593
Jørn SundbyLarvik OK504453
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Jørgen FrøydLarvik OK224369
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Lars BerglundRingerike OL504705
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Nils-Erik HirschTyrving IL189007
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Tom KristensenLarvik OK507715
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Jens TjentlandLardal OL165201
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Håkon WoldSturla, IF189075

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK198720
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Knut Ivar KollstrømRingerike OL220721
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Olav BakkenØstmarka OK203514
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Børge BrubækKongsberg OL245634
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Kristian KihleRingerike OL236506
Inge RingheimLarvik OK205549
Per Einar StrømHedrum OL221210
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Inge GlittumOK Skeidi190985
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Morten KarlsenMåren OK400006
Svein LarsenKongsberg OL216700
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK483010
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Helge FossheimHedrum OL182064
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo74911
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Peter KlavenessMåren OK501154
Roar LøkenSandefjord OK238017
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Steinar RuudKonnerud IL210997
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Helge TvedtenLarvik OK187284

Direkte A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL509148
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Egon LundsrudOK Moss508248
Ivar MestadRøyken OL506932
Siri MoholthKongsberg OL180239
Linn Hege RosoLardal OL222631
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BrathagenLarvik OK224452
Linda BrathagenLarvik OK224262
Ida BredholtKongsberg OL224782
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BredholtKongsberg OL234119
Askil MestadRøyken OL506923

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival