Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 28 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Bratland SolbergBø OL
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Syver Hagen UrdalenNotodden OL228549
Mika Johan KristensenNotodden OL234071
William LinderPorsgrunn OL
Eira MorkNotodden OL228513
Solveig Fogt SundelinNotodden OL234591
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297

D -12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn241418
Lillian Fogt SundelinNotodden OL228491

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL228518
Maja KristensenNotodden OL228465

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BruemPorsgrunn OL213445
Anna GjestrudNotodden OL213371
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Helga Elise NordliPorsgrunn OL
Lilly NorlingPorsgrunn OL213187
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne SandvenNotodden OL505752
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Skårdal AasenPorsgrunn OL246569
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin BordøyHedrum OL187285
Elisabeth Bratland SolbergBø OL
Trude HarstadBø OL
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Ulrike WeiserSkien OK233951

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Randi HansenStokke IL211332
Hanne HerumOK Skeidi89671
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H -12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL228501

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Kristian MorkNotodden OL212631
Kristian NordliPorsgrunn OL
Haakon RomnesBø OL227732
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Gaute Bratland SolbergBø OL
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Tobias Harstad RindeBø OL
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RomnesBø OL227731
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Sondre Harstad RindeBø OL
Ragnar LandeEidskog OL505675
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK245755
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK233650

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn BorgenSkien OK248229
Šarūnas DociusOK Javonis
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn216664
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jon Are MyhrerNotodden OL228498
Børge NordliPorsgrunn OL246570
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Eivind LandeEidskog OL500534
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rune RomnesBø OL227733
Øyvind StørenBø OL203258
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Erik BorgIL Koll402917
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Trond FossSandefjord OK205484
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL93455
Espen JohnsenHedrum OL182118
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Harald OmlandSkien OK507027
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi190985
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK505485
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Helge FossheimHedrum OL187289
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371

Direkte kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia EngehultNotodden OL197857
Randi MorkNotodden OL207703
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047

Direkte lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dan Huva KristensenNotodden OL506341
Rune Kristian MorkNotodden OL207903
Knut UrdalenNotodden OL159671

Annonser

IOF Eventor