Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 210 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Elvira DalseggSkien OK211749
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL223949
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL223765
Eldar Torpe LienPorsgrunn OL234965
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Kristian NordliPorsgrunn OL
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Mathias SundbyLarvik OK217029
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Sigrid BruemPorsgrunn OL213445
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL241320
Helga Elise NordliPorsgrunn OL
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL507841

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL213395
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Synne SandvenNotodden OL505752
Eline SchjervenLardal OL192960

D 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Malene NysæterSkien OK229992
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Ulrike WeiserSkien OK233951

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Randi MobråthenBotne SK169035
May NordkveldeHedrum OL187231

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Mina SchjervenLardal OL234921
Elise StørenBø OL203364

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK402611
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Anita BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Eli SæterdalSkien OK187091

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hanne HerumOK Skeidi89671
Brit HougePorsgrunn OL

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL508150
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaug F. JohansenSkien OK158549
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Sondre KornmoPorsgrunn OL89036
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK245755
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK233650

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Torstein LyeLarvik OK502033
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
John RundeKristiansand OK504087

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Øyvind StørenBø OL203258
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Espen JohnsenHedrum OL182118
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan GlittumOK Skeidi194707
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Petter LøeNotodden OL204544
Harald OmlandSkien OK507027
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune LaurantsenSkien OK505485
Tom SagaSkien OK207744

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Per FuruheimSkien OK504507
Per Chr. HagenBø OL227680
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Roar LøkenSandefjord OK238017
Paul SkjakerHadeland OL236303
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magnar ØvreåsBotne SK504511

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Harald HoviSkien OK239501

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Mia EngehultNotodden OL197857
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235842

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa223747

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa235951
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235843
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa223549

Annonser

IOF Eventor