Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstgampen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 22 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Kristina Stålberg FosslandBø OL104483
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645
Aleksander Stålberg FosslandBø OL104498
Anton WindvikSandefjord OK

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Solveig Fogt SundelinNotodden OL234591
Kristin Søndrål ØverbøSandefjord OK233626

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Anna GjestrudNotodden OL213371
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Cathrine SognNotodden OL213087
Lillian Fogt SundelinNotodden OL228491

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Vik OlsenLarvik OK510313

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth WindvikSandefjord OK233725

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Rita RaastadSkien OK502129
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Eirik EliassenSandefjord OK206531
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Haakon RomnesBø OL227732

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Lars Haakon ErikssonTyrving IL247123
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RomnesBø OL227731
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Tollef TjentlandLardal OL506668
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johnny Stålberg FosslandBø OL227682

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL509148
Lars Andreas ErikssonTyrving IL151336
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Eirik RavnanTyrving IL502593

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim GjestrudNotodden OL239079

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EliassenSandefjord OK64133
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Rune EngehultNotodden OL207904
Trond FossSandefjord OK205484
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Espen RaastadSkien OK211809
Rune RøedStokke IL203632
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Martin NaufHedrum OL182122
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Oddvar GjelstadSandefjord OK221371
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Reppesgård MagnarHedrum OL

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders WindvikSandefjord OK233769

Annonser

IOF Eventor