Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-Stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM-Stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 25 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte lag.

H17 (11)

NavnLagoppstilling
Eidskog OL 1
1
2
3
Elverum OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Joar Dørum Kleiva510730
3Mats Lindaas209963
Gjø-Vard OL 1
1Lars Lien508130
2Annar Erlien Solerød225454
3Sune Raknes Sogstad178352
Gjø-Vard OL 2
1Sigmund Hansen231080
2Øyvind Lien508151
3Martin Øhman158017
Lillehammer OK 1
1Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
2Fanny Horn Birkeland509025
3Andreas Svingheim Magerøy211401
Løten o-lag 1
1Yngve Volden84104
2Øystein Storsveen141685
3Marius Øie501531
Odal OL - Orientering 1
1Sondre Skytteren191271
2Henrik Åserud Sørensen204567
3Øyvind Steinbekken217038
OL Toten-Troll 1
1Jakob Mo207814
2Sigurd Kvamme170846
3Erlend Slokvik181990
Ringsaker OK 1
1Marius Wikstrøm237520
2Geir Myhr Øien507775
3Jon-Anders Bordal215133
Vang OL 1
1
2
3
Vang OL 2
1Njaal Ellegaard Melby226137
2Jostein Svaland Dale191177
3Kenneth Bilstad220950

D17 (4)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal502699
2May Lise Kloppbakken224964
3Hege Solerød76108
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
2Martine Skjelsvik506818
3Kari Svingheim208088
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen501130
2Nina Smestad501471
3Emilie Westli Andersen236005
Vang OL 1
1Tone Bleken Rud173480
2Solveig Stenberg92070
3Sofie Johansson211191

H13-16 (4)

NavnLagoppstilling
Elverum OK 1
1Jørgen Glorvigen243936
2Emil Tonjer Fingarsen227509
 
 
3Gaute Lindaas500901
Gjø-Vard OL 1
1Even Lien217882
2Tage Raknes Sogstad192949
 
 
3Mats Ligaarden217261
OL Toten-Troll 1
1Amund Flaskerud184001
2Ole Solli Kvikstad223805
 Mikkel Dystebakken Andersen185719
 
3Johannes Bjørke Sollien215632
Vang OL 1
1Ola Dåsnes188854
2Mina Bleken Rud213580
 
 
3Kristoffer Børke Sætaberget217852

D13-16 (3)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL 1
1Marie Kravdal201972
2Live Raknes Sogstad178074
 Eiril Erlien Solerød180944
 
3Emma Visted-Hansen179798
Løten o-lag 1
1June Rogstad Bekkevold211915
2Oline Hyttebakk202403
 
 
3Henriette Berg213154
Vang OL 1
1
2
 
 
3

D150 (4)

NavnLagoppstilling
Hamar OK 1
1
2
3
Løten o-lag 1
1Stine Sønsterud Berg202140
2Eli Stensli501070
3Inger Marie Øygard500049
OL Toten-Troll 1
1Marita Hernandez201974
2Ingrid Ravnan215031
3Vanja Staff207721
Ringsaker OK 1
1Anne Marit Bordal92322
2Tove Lundgård Pedersen206360
3Wenche Bjørnstad500535

H150 (9)

NavnLagoppstilling
Brandval/Kongsvinger OK 1
1Anders Hauger198629
2Rune Østli506951
3Ole Inge Rismoen411832
Eidskog OL 1
1
2
3
Gjø-Vard OL 1
1Arnt Oluf Eide92214
2Arnfinn Pedersen504448
3Even Erlien480253
Hamar OK 1
1
2
3
Hamar OK 2
1
2
3
Løten o-lag 1
1Harald Berge224526
2Ole Hans Øie180930
3Kristian Storsveen505814
OL Toten-Troll 1
1Anders Sollien92154
2Onno Verberne207674
3Nils Harald Staff223660
OL Toten-Troll 2
1Håvard Kvamme506981
2Rolf Pettersen Mo215143
3Sjur Gjestvang215335
Ringsaker OK 1
1Vidar Nomerstad137231
2Terje Wikstrøm501259
3Arne Røste222068

D180 (1)

NavnLagoppstilling
OL Vallset/Stange 1
1Inger Svaland506225
2Inger K. Brøndbo217022
3Mona Bugge Haug217160

H180 (7)

NavnLagoppstilling
Elverum OK 1
1Harald Østbye221167
2Per Dahl505578
3Stein Nordvi506958
Løten o-lag 1
1Trond Olsen235810
2Einar Lien76183
3Sigurd Dæhli501376
Løten o-lag 2
1Odd Arne Blystad87086
2Trond Søberg87095
3Torgeir Volden500148
Odal OL - Orientering 1
1Per Ivar Sveheim127154
2Ole Kristian Steinbekken204722
3Bjørn Steinbekken221412
Ringsaker OK 1
1Knut Wikstrøm211405
2Knut Malmo501243
3Odd Nysæter134642
Rudsbygd IL 1
1John Birger Skansen508149
2Jon Tyldum191358
3Paul Martin Berg191274
Snertingdal IF Orientering 1
1Erik Hasli504500
2Øystein Holmen510713
3Michael Sætvedt239394

MIX (2)

NavnLagoppstilling
Eidskog OL 1
1
2
3
Elverum OK 1
1Audun Fingarsen216838
2Petter Glorvigen243544
3Anna-Thekla Tonjer215579

Annonser

IOF Eventor