Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 233 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Bolstad CarlsonVang OL234489
Markus FinsandLillehammer OK224420
Erlend Sørli GrandeEidskog OL91238
Kristin HaugLillehammer OK233746
Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OK248268
Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OK248260
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Eline KjøsLillehammer OK191683
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Kristian UrsetVang OL234533
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Vilje Linnea FalchEidskog OL212442
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Thea RiggenbachOL Vallset/Stange
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077
Maren HenriksenVang OL190259

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Emma FalchEidskog OL86828
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Elin SwärdHadeland OL

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin FøyenEidskog OL224994
Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK
Tone Tidemand SkappelLillehammer OK
Hilde SørliEidskog OL80983
Celine VistedGjø-Vard OL247336
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Anne BrückOL Vallset/Stange246984

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berthe TesloHadeland OL502452

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie JohanssonVang OL211191
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK98032

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Eli StensliLøten o-lag501070

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Mona LomeHamar OK190329
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK189102

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Anne LofthusLillehammer OK182063
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kjersti RønningHamar OK508979
Mette SolbergseterAustmarka IL208622
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Bente GrøndalenHamar OK502992
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL509331
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Felix BerntsenRingsaker OK
Sivert DåsnesVang OL188886
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Peder KjøsLillehammer OK191683

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Mats BerntsenRingsaker OK
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Eivind LutnæsHamar OK225202
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Amund SolumRond OL71205
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Ragnar LandeEidskog OL505675
Even LienGjø-Vard OL217882
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FinsandLillehammer OK
Erik GrandeEidskog OL
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjetil JacobsenHamar OK181702

H 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil FrøislandVang OL508144
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Anders BakkeLøten o-lag507050
Kenneth BilstadVang OL220950
Philip FøyenEidskog OL220763
Eivind LandeEidskog OL500534
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Geir Myhr ØienRingsaker OK507775

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lag202139
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Hans Olav KjøsLillehammer OK191285
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685
Tor WallinSnertingdal IF Orientering506805

H 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Pål StenbergVang OL217007
Arne SørliEidskog OL506665

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Christian BangHamar OK507061
Jon Ivar BergersenEidskog OL212791
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Petter GlorvigenElverum OK243544
Jan LenndinLillehammer OK165093
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Kai SolumRond OL68603
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid BratlieLøten o-lag402347
Andreas HuberHamar OK211653
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Henning WernøeHamar OK189105

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Knut EngenRaumar Orientering228075
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Frode HjorthHamar OK68061
John HofossHadeland OL181029
Bård NatvigNittedal OL217340
Trond OlsenLøten o-lag235810
Tor StrandRaumar Orientering74968
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Torgeir VoldenLøten o-lag500148
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Knut HaugOL Vallset/Stange243655
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Odd NysæterRingsaker OK237777
Asbjørn SchjerveLøten o-lag71802
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Johan SwärdHadeland OL216647
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Terje TangenRingsaker OK188864
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL508149
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Odd Arild StrandStor-Elvdal SK501168
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herleik NylundLøten o-lag508812

Utvikling N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida RiggenbachOL Vallset/Stange
Isak SkappelLillehammer OK224415
Eline SørliEidskog OL509013
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsrudEidskog OL225151
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Synne SørliEidskog OL412987

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119

Annonser

IOF Eventor