Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrsprinten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: mandag 22 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Eline Malmo JordheimVang OL217704
Andrine VardebakkenVang OL234513

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Julie VardebakkenVang OL234493

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert DåsnesVang OL188886

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Eivind LutnæsHamar OK225202

D13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Sofie JohanssonVang OL211191
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Eva LutnæsHamar OK188969
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Lene OskalHamar OK201387
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Marianne MyklebustHamar OK507954
May Jorunn RognlienModum OL505393
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Ola DåsnesVang OL188854
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Oliver NygårdLøten o-lag243987
Vegard RanestadHamar OK507971
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Ole Johan BråtenVang OL159324
Eskil FrøislandVang OL508144
Lars GrøndalenHamar OK96657
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Simen OskalHamar OK204279
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Marius ØieLøten o-lag501531

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb228400
Harald BergeLøten o-lag224526
Bjarne HarkinnHamar OK241721
Frode HaugHamar OK97998
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Erik HaugenRingsaker OK92332
Knut MalmoRingsaker OK501243
Harald ØstbyeElverum OK221167

H70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Einar LundHamar OK60530
Jon Vegard LundeOppland192660
Terje MalmHamar OK206901
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea HanebergVang OL236450
Mari Børke SætabergetVang OL

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petra KaderkovaGjø-Vard OL
Liv SimonsenOK Øst206440

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Elias HanebergVang OL98101

H17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Tor SimonsenOK Øst203006

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Eskil Malmo JordheimVang OL217842
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL
Erik OskalHamar OK501062
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Ingvild GjessingVang OL181651
Elianne HanebergVang OL176153
Eli StensliLøten o-lag501070

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Finn Ansgar HanebergVang OL98102
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149

Annonser

IOF Eventor