Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp ølbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp ølbergskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 19 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Damer - mellomlang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

Herrer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Bjarne GimreGanddal IL200598
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Henning SundbyGanddal IL225587
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sunniva OmdalNTNUI196743
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor