Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 16 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind TonnaAsker SkiklubbH 40190806

Bækkelagets SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKN-åpen224909
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKH 13-14508129
Pål Christian IngierdBækkelagets SKH 17AK508133
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKN-åpen224997

Fet OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Randi BudahlFet OLDirekte B201813
Jørgen LerFet OLH 11-12213150
Gaute SkjønhaugFet OLH 11-12213595
Torgeir SkjønhaugFet OLDirekte B201986
Mons Sætre-LorentzenFet OLH 13-14225577
Per-Jacob ØlstadFet OLH 55207008
Sigmund ØlstadFet OLH 11-12509008

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan MichelsenFossum IFH 45500153
Mikkel MichelsenFossum IFH 11-12500159

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald BakkenFrol ILH 65234920

Gjø-Vard OL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OLH 5092214
Gisle EngerGjø-Vard OLH 17N239189
Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OLD 17C188916
Even ErlienGjø-Vard OLH 45480253
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLN-åpen242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLN-åpen224706
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLD 13-14225015
Margrete JørandliGjø-Vard OLD 65215006
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLD 17AK224964
Astrid KravdalGjø-Vard OLD 40201989
Eline KravdalGjø-Vard OLD -10224356
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-20502699
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-14201972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLH 40193098
Gry Anita LundeGjø-Vard OLD 45
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLH 60504448
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 15-16225454
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLD 11-12225506
Are StrandlieGjø-Vard OLH 50500062
Arne StrandlieGjø-Vard OLH 17C226053
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 11-12221401
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 17-20500063

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein ThorsbergGrue ILH 50222088

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Kathrine SvingheimHadeland OLD 60180025

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv FeiringHamar OKD 70182065
Trond FeiringHamar OKH 75202135

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Celine Amlie BrennaHeming OrienteringN-åpen221393
Martin Amlie BrennaHeming OrienteringN-åpen221207
Ulf BrennaHeming OrienteringH 45506946

Idefjordens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gabriella AxelssonIdefjordens SKD 65208430

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 60193685

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell MarksetIL KollH 60248666

Lillehammer OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OKD 11-12217718
Erik BeitdokkenLillehammer OKN-åpen217719
Marie BergerLillehammer OKD 11-12217679
Lars FinsandLillehammer OKDirekte B224415
Markus FinsandLillehammer OKN-åpen224420
Henrik JørgensenLillehammer OKN-åpen224226
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 15-16217670
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKD -10217673
Marion Halvorsen NustadLillehammer OKD 17AK217338
Mina ReidLillehammer OKD 11-12233817
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 15-16506818
Ida Øverli StøenLillehammer OKD 11-12217869
Martin Lien StøenLillehammer OKN-åpen233620
Kari SvingheimLillehammer OKD 17AK208088
Anders TaraldsenLillehammer OKH 15-16224297
Sofie TaraldsenLillehammer OKD 11-12212593

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn WangensteenLillomarka OLH 45508145
Boye WangensteenLillomarka OLH 11-12212131
Teresia WangensteenLillomarka OLDirekte B80539

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John Thomas PetersenNittedal OLH 70184542
Astrid Kristin RuudNittedal OLD 50249035

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SKH 45506792
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 4591082

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 55223660
Vanja StaffOL Toten-TrollD 55207721

OL Vallset/Stange (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/StangeD 70217022
Edvard DahlOL Vallset/StangeH 60505782

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore LangaardOppsal OrienteringH 75211556

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar OrienteringD 5097615
Stein-Arne AlnæsRaumar OrienteringH 5579248
Hans LarsenRaumar OrienteringH 85487955

Ringsaker OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OKD 60500535
Anne Marit BordalRingsaker OKD 5092322
Erik HaugenRingsaker OKDirekte B92332
Knut WikstrømRingsaker OKH 70211405

Rond OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tea ForbergRond OLD 7569017

Rudsbygd IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd ILH 70191274
Tormod PrestrudRudsbygd ILH 70191361
John Birger SkansenRudsbygd ILH 70191275
Gro SolnørdalRudsbygd ILD 65191273
Jon TyldumRudsbygd ILH 80191358
Marit TyldumRudsbygd ILD 70191359

Røros IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH 60483728

Snertingdal IF Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD 50222531
Anita StensethSnertingdal IF OrienteringD 50501370
Michael SætvedtSnertingdal IF OrienteringH 50239394
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringH 50501405

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILH 70505395
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILH 75174746

Vang OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Fladsrud VoldVang OLD 7071475
Anne FrøislandVang OLD 15-16213777
Øivind FrøislandVang OLH 5080042
Monica HalvorsenVang OLD 17AK501332
Olav HøiåsVang OLH 75188709
Kristian LøvsethVang OLN-åpen
Stein Arne NegårdVang OLH 55507609
Per VoldVang OLH 7571474

Øyer-Tretten IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IFD 55217389

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU OrienteringD 21239054

Annonser

IOF Eventor