Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 16 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Markus FinsandLillehammer OK224420
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK224997
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Kristian LøvsethVang OL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina ReidLillehammer OK233817
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Marie KravdalGjø-Vard OL201972

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D 21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering239054

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen LerFet OL213150
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sigmund ØlstadFet OL509008

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Anders TaraldsenLillehammer OK224297

D 40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989

H 40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806

D 45 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita LundeGjø-Vard OL
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082

H 45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulf BrennaHeming Orientering506946
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Johan MichelsenFossum IF500153
Bjørn WangensteenLillomarka OL508145

D 50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Astrid Kristin RuudNittedal OL249035
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

H 50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Øivind FrøislandVang OL80042
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Svein ThorsbergGrue IL222088
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

D 55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

H 55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Stein Arne NegårdVang OL507609
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per-Jacob ØlstadFet OL207008

D 60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Anne Kathrine SvingheimHadeland OL180025

H 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Petter GullikstadRøros IL483728
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Kjell MarksetIL Koll248666
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448

D 65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriella AxelssonIdefjordens SK208430
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

H 65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkenFrol IL234920

D 70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Unni Fladsrud VoldVang OL71475
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191275
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D 75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017

H 75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Per VoldVang OL71474

H 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H 85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans LarsenRaumar Orientering487955

D 17AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica HalvorsenVang OL501332
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Kari SvingheimLillehammer OK208088

H 17AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133

D 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL188916

H 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

H 17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gisle EngerGjø-Vard OL239189

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL201813
Lars FinsandLillehammer OK224415
Erik HaugenRingsaker OK92332
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Teresia WangensteenLillomarka OL80539

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival