Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HOK-rankingfinale 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2019
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 5 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 116 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelia Bargård AarnesFana IL242356
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Olve Kallevik EgelandGneist, IL
Brage EngtrøFana IL249161
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409

D/H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bargård AarnesFana IL242355
Josefine BlomquistBergens TF239563
Emil HeksemFana IL223569
Tiril MyklatunTyrving IL158010

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

D/H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

D/H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas KragsethIL Gular212521

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610

D/H17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EikelandBergens TF239664
Per Olaf TangenFana IL184553
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407

D17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Helen MartinsenIL Gular209975

D35-BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Lise ChristensenTIF Viking205987
Randi HoleBergens TF87062
Rannveig NordhagenFana IL237735
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Vibeke ØyeIL Gular222669

D50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Solveig SikkelandTyrving IL508546

D60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Marit NipenGneist, IL503975
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EngtrøFana IL248544
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352

H17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Brage IversenBergens TF206538
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H19-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut UtneFana IL222547

H19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Andreas DaleBergens TF201918
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Helge NysæterBergens TF191385
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Stian SolheimFana IL84219
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Geir HeksemFana IL504454
Bjørge SolliAskøy OL242433

H50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Ole KragsethIL Gular181688
Håkon MogstadFana IL217035
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Lars SveenBergens TF187123
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Erik VikaneFana IL99307
Henning WernøeHamar OK189105

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BertelsenÅrstad IL119594
Per Egil EnganVaregg Fleridrett250264
Svein LingaIL Gular181793
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Arne HalvorsenÅrstad IL67746
Per HauglandÅrstad IL211480
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

A-åpen L3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runar SivertsenBergens TF241644

A-åpen L4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad IL211518
Anette StrandBergens TF245739

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Einar EngtrøFana IL509033
Marianne HeksemFana IL508988
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634

Annonser

IOF Eventor