Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andréa Tangen HoltetEidskog OL212847
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsrudEidskog OL225151
Alette SnapaGrue IL80429
Synne SørliEidskog OL412987

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077
Ruth Malin DalGrue IL229753

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline SørliEidskog OL412962
Marthe SørliEidskog OL

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Linda EngenRaumar Orientering227714

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Elin FøyenEidskog OL224994

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240
Liv SimonsenOK Øst206440
Solveig Hem SørliEidskog OL483346

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe BergersenEidskog OL67775

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenTyrving IL220726
Ida EngenRaumar Orientering228076
Liv MeliIL Nansen505835
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Inger TiltnesTyrving IL234973

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Kasper SnapaGrue IL145193

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ask OlaussenOppsal Orientering231284

H 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Knut FjæstadHamar OK201818
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Erik HaugenRingsaker OK92332
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Niklas StolpeEidskog OL227621
Arne SørliEidskog OL506665
John TangenEidskog OL501368

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GravingenOK Hierne89079

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Tor SimonsenOK Øst203006

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip FøyenEidskog OL220763
Eivind LandeEidskog OL500534

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419

H 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL212791

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK505700
Trond OlsenLøten o-lag235810
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Egil RundbergetNydalens SK509107
Don SkantzeTyrving IL245626
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Tor StrandRaumar Orientering74968
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL241825
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Stein Erik EdvardsenElverum OK911222
Odd NysæterRingsaker OK237777
Arne TiltnesTyrving IL182069
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Olav HøiåsVang OL188709
Magne SmelandVang OL208637
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Haug RuudRaumar Orientering509029

Annonser

IOF Eventor