Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til DM Lang

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: DM Lang
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: søndag 1 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett223882

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Judit M. MøllerFana IL246957
Karoline StrandenesFana IL213524

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Anja HoleFørde IL225359
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Axelsson MeyersonOK Linné
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tefre GriegFana IL195746

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Rannveig NordhagenFana IL237735
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536
Oskar HeksemFana IL213352

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Brage Bell LysakerFana IL211903

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Lars Olav ToloGneist, IL236785

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Axel EiknerFana IL112295
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL225325
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Erik VikaneFana IL99307

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein LingaIL Gular181793
Jan SteinegerGneist, IL236501

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt GrønliFørde IL508237
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Annonser

IOF Eventor