Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til DM Lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: DM Lang
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: søndag 1 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett223882
Håkon SolvikGneist, IL226197

B-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Linda BønesVaregg Fleridrett
May-Lill DammTIF Viking220770
Marie DymbeGneist, IL503935
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Siren HoplandGneist, IL195883
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Ingelinn MolvikGneist, IL146346
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Margrete SolvikGneist, IL500046
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

A-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runar SivertsenBergens TF60870

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL503510

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184461
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Emilie SolvikGneist, IL500167
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Judit M. MøllerFana IL246957
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Anja HoleFørde IL225359
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Axelsson MeyersonOK Linné
Elise ElvehøySogndal IL188384
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Lise ChristensenTIF Viking205987
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Randi HoleBergens TF87062
Katrin Lægreid NesHafslo IL216081
Rannveig NordhagenFana IL237735
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Astri Ese HoleBergens TF226153
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Håkon GrønliFørde IL225536
Oskar HeksemFana IL213352
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Tord SølvbergIL Veten223715
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen LærkIL Gular507024
Sturle NordeideGneist, IL211077
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Lars Olav ToloGneist, IL236785
Markus TonjerSogndal IL96425

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Scott JuvikIL Gular504399
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Magnus SandvenSogndal IL200630
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Trygve HermansenFørde IL238178
Jan KocbachFana IL508700
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Vidar EideFjellhug/Vereide IL97618
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Axel EiknerFana IL112295
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett506349
Tord Bell MykingFana IL225325
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Erik VikaneFana IL99307
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Dag-Arne EideMarkane IL503916
Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar82159
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Svein LingaIL Gular181793
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb168798

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt GrønliFørde IL508237
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Torodd OsFørde IL211431
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Per VoldFana IL220842

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Per VikaneFana IL221409

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698

Annonser

IOF Eventor