Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Furugampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Furugampen
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 28 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Rodrigues AnholtStokke IL223965
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Ludvik HiisStokke IL224030
Benjamin JohanssonStokke IL236894
Malin JohanssonStokke IL236823
Monica JørgensenHadeland OL
Mathilde KristensenStokke IL224336
Simen Lian MortensenIL Koll204204
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elias MolundTyrving IL71545
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag246993
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Mads Aspen SolvangStokke IL234372
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Berthe TesloHadeland OL502452
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Anita DalGrue IL212301
Åse Hanne KristensenStokke IL96680
Kristin MortensenIL Koll211439
Marit RöhrsStokke IL244673
Hanne VilkeStokke IL507958
Celine VistedGjø-Vard OL247336

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June VeumStokke IL211584

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Heidi TronbølFet OL177962

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Astrid BrevikStokke IL509123
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL507611
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Ida EngenRaumar Orientering228076
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Lis DæhliLøten o-lag181113
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Berit RøsteRingsaker OK506824
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Kari UndrumElverum OK97374
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Eivind LutnæsHamar OK225202
Magnus MolundTyrving IL213376
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Amund SolumRond OL71205
Nikolai TesloHadeland OL204702
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK209502
Odin ØstbyHamar OK

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor HiisStokke IL224323
Emanuel LillevoldStokke IL223507
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL217882
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Audun FingarsenElverum OK216838
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Even LindaasVang OL202094
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Arne RøsteRingsaker OK222068
Espen RøsteKongsberg OL204757
Anders SkjesetVang OL501416
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Pål StenbergVang OL217007
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Marius WikstrømRingsaker OK510726
Marius ØieLøten o-lag501531

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering216662
Roy LillevoldStokke IL236851
Kjetil SolvangStokke IL509035
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Petter GlorvigenElverum OK243544
Bjarne HarkinnHamar OK241721
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Magne KløveStokke IL211547
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Asgeir LiumFet OL509002
Kjetil MolundTyrving IL211366
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jan Ola PedersenVang OL506425
Rune RøedStokke IL203632
Tom RøiseNTNUI500060
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kai SolumRond OL68603
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Knut EngenRaumar Orientering228075
Roy GjerdingOK Moss504397
Erik HaugenRingsaker OK92332
John HofossHadeland OL503035
Tore JørgensenHamar OK215634
Arne KristensenStokke IL96681
Stein Arne NegårdVang OL507609
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL238004
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Olav HøiåsVang OL188709
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Håkon MortenElverum OK501172
Odd NysæterRingsaker OK237777
Knut SkjesetVang OL506948
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Magne SmelandVang OL208637

Dir-B (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ruth Malin DalGrue IL229753
Elin GravningenStokke IL203626
Tor Sverre GravningenStokke IL509052
Eirunn HiisStokke IL236400
Ernst HiisStokke IL236442
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering510713
Atle JensenStokke IL244781
Magne JohansenVang OL203588
Tore LindaasElverum OK220882
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering504047
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836

Annonser

IOF Eventor