Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringreven

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 29 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte lag.

Ringreven (27)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL / Raufoss IL Orientering 1
1Eirin Lodgaard502248
2Hans A. Tingvold505638
3Lars Lodgaard483015
4Eivor Stensrud Aas189101
5Leif Anders Strande188990
Elverum OK 1
1Mats Lindaas209963
2Sylvia Andersen97375
3Sander Tonjer Fingarsen500284
4Stein Nordvi506958
5Harald Østbye221167
Elverum OK 2
1Jørgen Glorvigen243936
2Kari Undrum97374
3Audun Fingarsen216838
4Stein Erik Edvardsen911222
5Gaute Lindaas500901
Fredrikstad SK 1
1Emil Husebye Aamodt212601
2Marte Hox Brynildsen202093
3Bent Olav Aamodt239022
4Birgitte Husebye212588
5Anders Brynildsen202087
Gjø-Vard OL 1
1Even Lien217882
2Arnfinn Pedersen504448
3Lars Lien508130
4Margrete Jørandli215006
5Martin Øhman158017
Gjø-Vard OL 2
1Are Strandlie500062
2Petra Kaderkova242420
3Øyvind Lien508151
4Mats Ligaarden217870
5May Lise Kloppbakken224964
Hadeland OL / IL GeoForm 1
1Ingeborg Rognstad504226
2Audrun Utskarpen195740
3Guttorm Egge210110
4John Hofoss503035
5Berthe Teslo502452
Hamar OK 1
1Einar Lund60530
2Mona Lome190329
3Tore Borchgrevink Alu509137
4Terje Gudbrandsen206429
5Harald Volden78710
Hamar OK 2
1Håkon Beitnes92230
2Frode Bergersen201926
3Andreas Meyer502370
4Bjarne Harkinn241721
5Margrethe Nilsen221360
Kongsberg OL / Ringsaker OK 3
1Ingjerd Sommerstad231180
2Synne Sommerstad Røste204756
3Espen Røste204757
4Simen Sommerstad Røste192421
5Arne Røste222068
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
2Valborg Madslien510330
3Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
4Ane Bjørnsgaard155726
5Tormod Kleppa68487
Løten o-lag 1
1Emilie Westli Andersen236005
2June Rogstad Bekkevold211915
3Marius Øie501531
4Henriette Berg213154
5Evine Westli Andersen501130
Løten o-lag 2
1Einar Lien76183
2Einar Stensby505805
3Harald Berge224526
4Randi Fallbakken Berge507028
5Nina Smestad501471
OL Toten-Troll 1
1Nils Harald Staff223660
2Vanja Staff207721
3Simen Ballangrud222149
4Bjarte Lindstad207731
5Anders Sollien92154
OL Toten-Troll 2
1Håvard Kvamme506981
2Johannes Bjørke Sollien215632
3Sigurd Kvamme170846
4Guro Mo126639
5Hildegunn Lindstad215171
Ringsaker OK 1
1Ingeborg Hasle Haslestad505820
2Isabel Einrem Hagevik
3Henrik Bordal92336
4Eyvind Hasle Haslestad191251
5Anne Storihle Svenskerud
Ringsaker OK 2
1Terese Syljuåsen4026969
2Sidsel Storihle190650
3Anne Marit Bordal92322
4Kristin Hasle Haslestad67404
5Jørn Eugen Haslestad191252
Snertingdal IF Orientering 2
1Frode Ødegårdstuen501405
2Unn Mette Klopbakken222531
3Steinar Lyshaug206485
4Anita Stenseth501370
5Michael Sætvedt239394
Snertingdal IF Orientering 3
1Erik Hasli504500
2Hanne Holmen510712
3Anders Kvamme Felde212811
4Øystein Holmen510713
5Jan-Erik Boday243743
Stokke IL 1
1Kenneth Dybvik224085
2Ove Gunnar Jacobsen231205
3Sigurdur Freyr Sigurdsson207642
4Margareta Brynhildsen211574
5Rune Røed203632
Stokke IL 2
1Atle Jensen244781
2Martin Dybvik195896
3Magne Kløve211547
4Anikken Gjein Dybvik223932
5Kjetil Solvang509035
Stokke IL 3
1Hallgeir Brevik187112
2Elin Gravningen203626
3Bjørnar Olsrød203614
4Astrid Brevik509123
5Tor Sverre Gravningen509052
Stokke IL 4
1Ernst Hiis236442
2Eirunn Hiis236400
3Arne Kristensen96680
4Jon Harald Bøvre236399
5Kristine Sparre Knudsen236895
Vang OL 1
1Sofie Johansson211191
2Anne Frøisland213777
3Eskil Frøisland508144
4Ingvild Gjessing181651
5Kenneth Bilstad220950
Vang OL 2
1Pål Stenberg217007
2Maren Henriksen190259
3Ove Antvord Haugereid188987
4Knut Skjeset185959
5Stein Arne Negård507609
Vang OL 3
1Øivind Frøisland208085
2Mina Bleken Rud213580
3Jan Ola Pedersen506425
4Solveig Stenberg92070
5Jan Åsmund Sætaberget89083
Vang OL 4
1Tone Bleken Rud173480
2Kristoffer Børke Sætaberget217852
3Anders Skjeset501416
4Stein Sandaker216678
5Morten Stenberg238004

D/H 11-12 (11)

NavnLagoppstilling
Elverum OK 1
1Aksel Tonjer Fingarsen227532
2Emil Tonjer Fingarsen227509
Fredrikstad SK 1
1Malin Husebye Aamodt212471
2Ingrid Sofie Hox Brynildsen212303
Gjø-Vard OL 1
1Emilie Kloppbakken Stenbrenden225506
2Elisa Kaderkova Mæhlum242321
Gjø-Vard OL 2
1Karen Haanes Strandlie221401
2Josef Öhman212564
Hadeland OL / Rond OL 1
1Nikolai Teslo204702
2Amund Solum71205
Lillehammer OK 1
1Ida Øverli Støen217869
2Magnhild Kleppa Madslien217673
OL Toten-Troll / OL Vallset/Stange 1
1Ole Solli Kvikstad223805
2Magnus Svaland Dale217242
Ringsaker OK 1
1Torgrim Hasle Haslestad191249
2Elias Hvoslef Urstad209502
Ringsaker OK 2
1Sondre Borgedal245756
2Simen Antonsen224152
Stokke IL 1
1Magnus Veum Skretteberg211584
2Leo Mathias Skjelbred Fevang234320
Stokke IL 2
1Jens G. Dybvik195951
2Magnus Sigurdsson509124

Annonser

IOF Eventor