Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 7 Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 7 Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 19 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

H17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174093

D17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Linnea GustafssonUddevalla OK407851
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735

D40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Lise ChristensenTIF Viking219190
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Ylva Svanberg HelleTIF Viking185969
Rannveig NordhagenFana IL237735
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL241345
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660

H60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630

HN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Emil Øye KragsethIL Gular212315

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival