Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 6 Sløyfer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 6 Sløyfer
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Scott JuvikIL Gular504399
Birk Bell LysakerFana IL211313
Espen LærkIL Gular507024
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Sturle NordeideGneist, IL211077
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Lars RøttingenIL Gular502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Lars Olav ToloGneist, IL236785

D17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie DymbeGneist, IL503935
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Linnea GustafssonUddevalla OK407851
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Helge EmhjellenIL Gular502360
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Erik VikaneFana IL99307
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

D40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
May-lill DammTIF Viking220770
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Ylva Svanberg HelleTIF Viking185969
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL241345
Margrete SolvikGneist, IL500046
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

H60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000

HN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486

DN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria ChristenssonGneist, IL207802
Kristina FintlandGneist, IL507667
Ellen GrønnevetIL Gular212382
Live GrønnevetIL Gular213393
Marie KjærgårdGneist, IL
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Stine A. ZeilKlubbløs

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival