Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

H17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
May-Lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Ylva Svanberg HelleTIF Viking185969
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL241345
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjert GrønnevetIL Gular212382
Martin GrønnevetIL Gular244785
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Andreas KragsethIL Gular212521
Emil Øye KragsethIL Gular212315

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Live GrønnevetIL Gular213393
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor